2011 Gegužės 01

Konfliktai

Žirinovskis pareiškė, kad kariniais konfliktais Artimuosiuose Rytuose Vakarai rengiasi pradėti trečiąjį pasaulinį karą

veidas.lt

Scanpix

Rusijos liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderis Vladimiras Žirinovskis pareiškė, kad dauguma Rusijos problemų yra dėl išorės priešo įtakos ir perspėjo, kad kariniais konfliktais Artimuosiuose Rytuose Vakarai rengiasi pradėti trečiąjį pasaulinį karą.

“Lygiai po mėnesio prasideda vasara, o pas mus dar šalta. Tai, kad mes negalime stovėti vasariniais drabužiais ir plačiau šypsotis, – tai problema”, – sakė V. Žirinovskis mitinge, kurį jo populistinė partija, nevengianti nacionalistinės retorikos, surengė A. Puškino aikštėje sekmadienį.

RLDP lyderio nuomone, nepalankus klimatas daro neigiamą poveikį ekonomikai. Be to, jis pažymėjo, kad nepaisant kelių režimų, rusai, kaip ir anksčiau gyvena skurdžiai.

“Mes nebuvome labai turtingi esant carui, taip yra ir dabar. Mes išgyvenome tris režimus per pastaruosius 100 metų, ir per tą laiką žmonėms niekas nepasikeitė”, – sakė V.Žirinovskis.

Jo nuomone, Gegužės 1-ąją turi būti solidarūs ir darbininkai, ir valstiečiai, ir tarnautojai, ir rusai.

“Jeigu mes negalėsime nugalėti išorės priešo, mūsų protėvių ir mūsų darbai bus visiškai veltui. Taip buvo, kai mes buvome įtraukti į Rusijos ir Japonijos karą, Pirmąjį pasaulinį ir kitus konfliktus”, – pažymėjo V. Žirinovskis.

Pasak jo, Rusijoje yra “penktoji kolona, kuriai vadovauja užsienio valstybės. Būtent jie išardė SSRS per tariamąjį demokratinį režimą”.

Jis sakė, kad šiandien Gegužės 1-ąją švenčia 142 pasaulio šalys. “Tuo tarpu Vakarų valstybės rengia karą. Jos subombardavo rūmus su Kadafi (Kadafio) jauniausiuoju sūnumi ir vaikaičiais. Ir naudojama ne atskira Prancūzijos armija, o visos NATO pajėgos”, – pabrėžė V. Žirinovskis.

Jo nuomone, ekonominę naudą iš tokių konfliktų gauna Vakarų šalys. “Šiandien jie atsisakė įsiveržti į Iraną ir pradėjo karą Libijoje. Libija – tai 1936 metų Ispanija. Iranas bus 1939 metų Lenkija”, – pridūrė V. Žirinovskis.

Jis pabrėžė, jog mano, kad šie “kariniai konfliktai yra pasirengimas galimai pradėti trečiąjį pasaulinį branduolinį karą”.

RLDP lyderio nuomone, pagrindinė karinių konfliktų sukėlimo priežastis yra Vakarų šalių ekonomikos krizė.

“Amerikos ekonomika – ties žlugimo riba, Obama – tai Amerikos Gorbačiovas”, – pridūrė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...