Savaitraštį „Veidas” leidžia UAB „Veido” periodikos leidykla

Redakcijos adresas:
A. Juozapavičiaus g. 9, LT – 09311, Vilnius

Tel.  2626813

Pranešimus spaudai ir kitą informaciją siųskite el. paštu info@veidas.lt


Savaitraščio “Veidas” redakcija

 

Vyr. redaktoriaus pavaduotojas

Arūnas Brazauskas

L.e.p. direktorius

Andrius Valacka

Skyrių redaktoriai
Vidaus politika -  A. Lėka,

Verslas -  B. Žemaitytė,

Užsienis – R.Janužytė.

Kalbos redaktorė
V. Kundrotienė,

Vyr. dizaineris - V. Bilevičius Sarinas,

Reklama
Lina Abromaitytė-Šmaižė tel. 264 94 32, 

el.p.: lina@veidas.lt

Justas Urbonas tel. 264 94 21,

el.p.: justas@veidas.lt

Platinimas ir prenumerata

Tel.  264 94 34, el.p.: prenumerata@veidas.lt ,  faksas 262 24 07

Portalo “veidas.lt” redakcija

Rima Janužytė, rima.januzyte@gmail.com

Jonas Okmanas , jonas@veidas.lt


Naujienų savaitraštis, tik kokybiška ir svarbi informacija apie politiką, ekonomiką, kultūrą, socialinę šalies raidą. Analitiniai tekstai.

TEMATIKA

Kiekviena civilizuota valstybė turi savaitraštį, kuris yra kokybiškos spaudos etalonas. Vokietijoje tai – „Der Spiegel“, Didžiojoje Britanijoje – “The Economist”, Jungtinėse Amerikos Valstijose – „Newsweek“. Savaitraštis „Veidas“ vienintelis Lietuvoje kokybiškas analitinis savaitraštis. Savaitraštyje rasite išsamią svarbiausių Lietuvos ir užsienio įvykių bei reiškinių analizę, kompetentingų asmenų komentarus. Savaitraštyje ,,Veidas‘‘ aprašomi ir analizuojami tie įvykiai ar reiškiniai, kurie daro realią įtaką šalies gyvenimui, jos piliečių kasdienybei.

SVARBIAUSIOS RUBRIKOS

Savaitraštis ,,Veidas‘‘ kiekviename numeryje pristato aktualius straipsnius politikos, ekonomikos, švietimo, visuomenės, kultūros temomis. „Veido“ redaktorių komentarai bei pagrindinė tema seniai tapo svarbiausia informacija apie Lietuvos gyvenimą „Veido“ išėjimo dieną.

STIPRIOSIOS SAVYBĖS

Nemasinis ir analitinis leidinio turinys lemia labai aiškią skaitytojų grupės sudėtį. Savaitraščio ,,Veidas‘‘ skaitytojai – svarbiausius šalies politinius ir ekonominius sprendimus priimantys asmenys. Ši skaitytojų grupė pajėgiausia vartoti brangius bei kokybiškus produktus ir paslaugas. „Veido“ skaitytojai savo nuomonę perduoda ir didesnei visuomenės daliai, nes dėl savo pareigų ir įtakos turi visuomenės paisomą nuomonę ar įsitikinimus.

Savaitraštis „Veidas“ inicijuoja bei vykdo visą eilę prestižinių žurnalistinių, socialinių projektų – „Metų vadovas“, „Geriausias valstybės tarnautojas“, „Geriausias meras“, „Turtingiausi lietuviai“, „Vertingiausia įmonė“, „Metų žmogus“, „Mini Nobelis“. Taip pat atlieka žurnalistinius tyrimus – „Kur studijuoti“, „Perspektyviausios ir neperspektyviausios profesijos“, „Kur investuoti“. Kasmet Savaitraštis „Veidas“ sudaro universitetų, kolegijų, gimnazijų, savivaldybių gyvenimo kokybės reitingus.

 

SKAITYTOJAI

Lytis: vyrai ir moterys
Amžius: 20–60 metų
Išsilavinimas: vidurinis, aukštasis
Šeimyninė padėtis: moterys ir vyrai, turintys vaikų, anūkų
Pajamos: vidutinės ir didesnės, didelės
Pasiskirstymas: didmiesčiai – 85%, kiti Lietuvos miestai – 15%
Profesija: politikai, verslininkai, didesnių bendrovių vadybininkai, karjeros valdininkai, akademinio sluoksnio atstovai, baigiamųjų kursų studentai, intelektualai.

 • Naujienų prenumerata

 • Žurnalas "Veidas"

  Pirk šį numerį PDF

  "Veido" reitingai

  Gimnazijų reitingas 2016
  Pirk šį straipsnį PDF
  Skelbimas

  VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

   Apklausos rezultatai

   Loading ... Loading ...