Politika

veidas.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybos posėdyje svarstant, kaip interpretuoti konservatorių rezultatus rinkimuose, pirmininkas Gabrielius Landsbergis pareikalavo surengti naujus lyderio rinkimus, o jei tam būtų kliūčių, jis sakė esąs pasirengęs atsistatydinti ir sulaukti naujų rinkimų, kuriuose ketina dalyvauti.

veidas.lt

3 klausimai vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkui Zenonui Vaigauskui

ENERGETIKA

veidas.lt

Lietuva pastaraisiais metais gali pasigirti keliomis svarbiomis pergalėmis energetikos srityje: dvi jungtys su Lenkija bei Švedija leido dar labiau diversifikuoti atitekančios elektros energijos šaltinius, be to, vartotojams tai atpigino elektros energiją. Tačiau gamybą stabdo ar riboja kai kurios elektrinės, pagaminamos elektros kiekis išlieka mažas, negana to, pasigirdo perspėjimų, kad elektros pajėgumų maždaug po dešimtmečio gali pritrūkti. Ar tokios strategijos gairės – neatsakingos?

DIPLOMATIJA

veidas.lt

Lietuvoje pasigirdo kalbų apie santykių su Lenkija gerinimą. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) atstovaujantis Saulius Skvernelis, prisistatydamas Seimui kaip Prezidentės paskirtas premjeras, teigė, kad šalių santykiai nekaimyniški. LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, duodamas interviu lrt.lt, apie Lietuvą ir Lenkiją pasakė: „Dabartinis bendravimas ir bendradarbiavimas tikrai nepakankamas, jūs tą puikiai žinote.“

POLITIKA

veidas.lt

Nauji, bet profesionalai – su tokia stebuklinga formule triuškinamai laimėjusios rinkimus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirma savaitė valdžioje atskleidė, kad dauguma laimingos valstybės architektų – net be architekto diplomo.

SEIMAS

veidas.lt

Kaip ir daugelis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovų naujasis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis – naujokas ne tik Seime, bet iš dalies ir politikoje. Taigi, kas jis toks – naujasis Seimo pirmininkas?

Nauja valdžia

veidas.lt

Pagal koalicijos sutartį, kurią praėjusią savaitę pasirašė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Socialdemokratų partijos (LSDP) lyderis Algirdas Butkevičius, premjeru bus teikiamas LVŽS kandidatas Saulius Skvernelis, Seimo pirmininku – agronomas Viktoras Pranckietis.

POLITIKA

veidas.lt

3 klausimai apie vidines kovas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoje politologei Rimai Urbonaitei

SEIMAS

veidas.lt

Maždaug 51 metų amžiaus, lietuvis, vedęs, dviejų vaikų tėvas, turintis aukštąjį išsilavinimą, mokantis rusiškai ir angliškai, – tokiais labai bendrais bruožais galima nupasakoti 2016–2020 m. kadencijai išrinkto Seimo nario portretą.

Rinkimai 2016

veidas.lt

Valstybinės vaistinės ir bankai, valstybės monopolis alkoholio prekyboje, panaikinta krepšelių sistema švie timo srityje, mokyklos ir mažiausiuose miesteliuose – tokios permainos, tiksliau, grįžimas atgal, kelia nerimo. O būtent tai rinkėjams pažadėjo ne prognozuotai ryškiai rinkimuose suspindėjusi nauja politinė žvaigždė – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

KULTŪRA

veidas.lt

Afišoje prie Muzikos ir teatro akademijos perskaitę apie fortepijoninio dueto „Ara“ koncertą, „konservos“ senbuviai ir šiaip išmanesni klausytojai nesunkiai atspėdavo, kad dueto pavadinimas sudėliotas iš atlikėjų Arabelo Moráguezo ir Rasos Biveinienės vardų pirmųjų skiemenų. Ir tik trumpesnę atmintį turinčiuosius glumino, kad abu pianistai – iš Ispanijos.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...