Politika

veidas.lt

3 klausimai Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorei Teresei Birutei Burauskaitei

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 8 d. Seime perskaitė metinį pranešimą. Šalies vadovė apžvelgė svarbiausias valstybės gyvenimo sferas: valdymą, ekonomiką, teisėsaugą, švietimą, užsienio politiką.

veidas.lt

„Gal nusiraminimo kėdutę? Užkiškite jam burną!“ – jau matau premjero Sauliaus Skvernelio įprastą sarkastišką šypsenėlę ir įprastą leksiką reaguojant į kritiką, šiuokart už jo Vyriausybės debiutinį pusmetį, kai chaoso ir nesusišnekėjimo buvo daugiau nei sprendimų. Antra vertus, kuri Vyriausybė jau per pirmąjį pusmetį drįso imtis tiek daug sisteminių reformų?

veidas.lt

Penktadienį Vyriausybė pristatė planą, kaip nuo kitų metų ketinama keisti mokesčius. Pertvarka, kuri palies darbuotojus, šeimas, verslą, žemdirbius, jau spėjo sulaukti ir palankių, ir itin kritiškų vertinimų.

veidas.lt

Seimas birželio 1 d., ketvirtadienį, priėmė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą. Už naujus pakeitimus balsavo 101 Seimo narys, prieš – 10, susilaikė 10 parlamentarų. Dalis nuostatų įsigalios nuo 2018-ųjų, kitos – nuo 2020 m.

veidas.lt

Gegužės 25 –26 d. Vilniuje, „Astorijos“ viešbutyje, vyko trečiasis „Laisvosios Rusijos“ forumas, į kurį suvažiavo apie Garį Kasparovą besitelkiantys opozicionieriai. Savaitė prieš šį renginį Trakų rajone vyko su Michailu Chodorkovskiu siejamos „Atvirosios Rusijos“ forumas. Taigi dvi Rusijos opozicijos frakcijos savo sambūriams kol kas mielai renkasi Lietuvą.

veidas.lt

Nepriklausomybės aušroje turėjome du strateginius tikslus – grįžti į Europą ir užsitikrinti egzistencinį saugumą. Abu tikslai materializavosi naryste Europos Sąjungoje ir NATO.

veidas.lt

JAV prezidento Donaldo Trumpo vizitas į Europą, kur jis dalyvavo NATO viršūnių susitikime Briuselyje, įsiminė kadru – prezidentas nustumia į šoną Juodkalnijos premjerą Duško Markovičių. Ne mažiau įspūdingos tos kelios dešimtosios sekundės dalys, kai, prasiveržęs prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, D.Trumpas sustingo ir jam nepavyko nuslėpti visa jo povyza siunčiamos žinios: „Ar jūs mane matote?“

veidas.lt

Smunka premjero Sauliaus Skvernelio, valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei jos lyderio Seimo nario Ramūno Karbauskio populiarumas.

veidas.lt

Gegužės 18–19 d. Trakų rajone vyko ketvirtasis Vilniaus Rusijos forumas. Renginyje dalyvavo daugiau kaip šimtas pilietinės visuomenės atstovų, akademikų, politikų, žurnalistų iš Rusijos, Lietuvos ir kitų Vakarų valstybių. Tarp renginio svečių – daug metų kalintas Michailas Chodorkovskis, dukart dėl apnuodijimo ligoninėje atsidūręs Vladimiras Kara-Murza, nužudytųjų Anatolijaus Litvinenkos našlė ir Boriso Nemcovo dukra bei jų bendražygiai.

veidas.lt

3 klausimai apie Vilniaus–Utenos kelią susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...