Aktualijos

veidas.lt

3 klausimai apie bankinių paslaugų naujoves Bankų asociacijos prezidentui

GYNYBA

veidas.lt

Jei tai būtų šalies žinomumo didinimo strategija, sakytume, kad tai labai prastas sumanymas. Tačiau gynyba – sritis, kurioje nepatrauklumas labai naudingas. „Nereikia ginklavimosi varžybų – svarbiausia atgrasyti“, – tokia NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo žinutė, išsakyta spalio pabaigoje vykusiame NATO gynybos ministrų susitikime. Taip jis apibūdino naujausią Aljanso politiką – stiprinti pajėgumus rytiniame NATO flange, į kurį įeina ir Lietuva.

Parengta bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija

veidas.lt

Lietuvos automobilių kelių direkcijoje vykstančios permainos didina visuomenės pasitikėjimą šia institucija, leidžia užtikrinti efektyvesnį lėšų naudojimą, sutvarkyti daugiau kelių, be to, skatina žmones grįžti gyventi į atokesnes vietoves, ten kurtis verslams, kurie pasiūlo ir darbo vietų.

GYNYBA

veidas.lt

Lietuvos ir Norvegijos gynybos ministerijos pasirašė techninį susitarimą dėl vidutinio nuotolio oro gynybos sistemų NASAMS pirkimo iš Norvegijos.

Netektis

veidas.lt

Spalio 19 d. Antakalnio kapinėse palaidotas parlamentaras, sveikatos apsaugos ministras, LSDP vicepirmininkas Juras Požela. Palydėti jo urnos į paskutinę kelionę plūdo artimieji, bendražygiai, draugai.

BIBLIOTEKOS

veidas.lt

Minint Lietuvos aklųjų bibliotekos veiklos 50-metį šiais Bibliotekų metais spalio 24–25 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Bibliotekos – įtraukiai visuomenei“.

PRENUMERATA 2017

veidas.lt

  Atlikome apklausą norėdami sužinoti, kaip ir kur Jūs skaitote „Veidą“. Paaiškėjo, kad dauguma apklausos dalyvių (45 proc.) „Veido“ straipsnius skaito internete, 23 proc. skaitytojų žurnalą perka, tiek pat skaito jį darbe ar bibliotekoje.   Tačiau prenumeruoja „Veidą“ tik mažiau nei kas dešimtas apklausos dalyvis. Tad kviečiame tapti „Veido“ prenumeratorių bendruomenės nariais ir užsisakyti leidinį ar elektroninę jo [...]

NObelio premijos

veidas.lt

Ketvirtadienį Švedijoje paskelbta, kad Nobelio premija literatūros srityje skiriama legendiniam atlikėjui, dainų ir dainuojamosios poezijos kūrėjui Bobui Dylanui. Nors šis sprendimas sulaukė ir prieštaringų vertinimų, Bobas Dylanas vadinamas žmogumi, padariusiu didžiausią įtaką Amerikos dainų kultūrai ir tradicijoms.

RENGINIAI

veidas.lt

Penktadienį, šeštadienį Vilniuje įvyks jau antrasis „Laisvosios Rusijos forumas“, kuriame bus svarstoma Rusijos užsienio politika ir Rusijos išėjimo iš ekonominės bei civilizacinės krizės variantai.

Parengta bendradarbiaujant su Susisiekimo ministerija

veidas.lt

Baltijos šalims ir Europos Komisijai (EK) susitarus dėl esminių projekto „Rail Baltica“ įgyvenimo principų, Lietuva pirmoji pradeda antrąjį europinės geležinkelio vėžės tiesimo etapą.

TRYS KLAUSIMAI

veidas.lt

3 klausimai apie oro gynybą Deividui Šlekiui, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojui

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...