Politika

veidas.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisidėjo prie daugiau nei 20 valstybės vadovų bei dešimčių kitų aukštų pareigūnų, kurie vasario 17–19 d. susirinko Miunchene į kasmetinę saugumo konferenciją.

veidas.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku vasario 12 d. perrinktas 35 metų Seimo narys Gabrielius Landsbergis. Prieš rinkimus būta kivirčo partijos viduje dėl G.Landsbergio siūlymo trumpinti partijos pavadinimą – išbraukti nuorodą į Lietuvos krikščionis demokratus ir palikti vien žodžius „Tėvynės sąjunga“. Kai kurie Lietuvos krikščionių demokratų bendrijos, TS-LKD struktūrinio padalinio, nariai čia įžvelgė provokaciją, siekiant skatinti partijos skilimą. Po perrinkimo G.Landsbergis pareiškė, kad dėl pavadinimo nuspręs partijos suvažiavimas.

veidas.lt

Buvusį Vokietijos užsienio reikalų ministrą socialdemokratą Franką Walterį Steinmeierį (61 m.) vasario 12 d. parlamentinė asamblėja Berlyne išrinko naujuoju šalies vadovu. Iki šiol jis aštuonerius metus ėjo užsienio reikalų ministro pareigas. F.W.Steinmeieris yra kritiškai pasisakęs apie JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir gana aptakiai – apie Rusijos keliamą grėsmę

veidas.lt

3 klausimai apie žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo supaprastinimą Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos pirmininko pavaduotojui Kęstučiui Mozeriui

veidas.lt

Žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiui priklausantį nekilnojamąjį turtą Ispanijoje ir ten veikiančią jo įmonę „Corporation Mobiliaria del Baltico“ pats Ramū-nas Karbauskis pavadino „visiškai neteisinga“.

veidas.lt

3 klausimai apie „valstiečių“ skandalą ir reitingus politologei, MRU Politikos mokslų instituto lektorei Rimai Urbonaitei

veidas.lt

Per pirmą trimestrą po neprognozuotai triuškinamai laimėtų Seimo rinkimų „valstiečiai“ suformavo vilčių teikiančią Vyriausybę, bet Seime sukėlė daug chaoso, o per nepadorų elgesį prarado vieną mandatą, ir ne tik.

veidas.lt

3 klausimai apie Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) ir jos pirmininko Romo Valentukevičiaus veiklą ir sprendimus „Transparency International“ Lietuvos skyriaus
vadovui Sergejui Muravjovui

veidas.lt

Lietuvos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai Linas Linkevičius bei Witoldas Waszczykowskis (nuotr.), praėjusį penktadienį susitikę Varšuvoje, sutarė „perkrauti“ Lietuvos ir Lenkijos santykius.

Svarbiausi įvykiai

veidas.lt

Dainoras Bradauskas atleistas iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko pareigų. Finansų ministras Vilius Šapoka priėmė tokį sprendimą, kai galimą D.Bradausko tarnybinį nusižengimą tyrusi Finansų ministerijos komisija pasiūlė VMI viršininkui skirti griežčiausią tarnybinę nuobaudą.

veidas.lt

Jį išsimokėtinai iš Agrokoncerno įsigijo neįvardijamas privatus asmuo, esą parlamentarės giminaitis, kuris ir leidžia jai juo naudotis, todėl jokio interesų konflikto nėra. Remiantis LVŽS pranešimu spaudai, Seimo narė nori VTEK išaiškinimo, ar ji interesų deklaracijoje privalėjo nurodyti sandorį, kurį su juridiniu asmeniu sudarė ne ji, ne jos sutuoktinis, bet giminaitis.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...