2011 Gegužės 01

Politika

Tautininkai nesitrauks iš konservatorių

veidas.lt

"Veido" archyvas

Tautininkai kol kas nesitrauks iš konservatorių partijos. Siūlymas išeiti iš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nesurinko reikiamos dviejų trečdalių balsų daugumos. Jei sprendimui būtų pritarta, jis būtų įsigaliojęs ne tuoj pat, bet po dviejų mėnesių, pranešė Lietuvos radijas.

Šeštadienį vykusioje Tautininkų frakcijos konferencijoje buvo svarstoma, kaip elgtis Priežiūros komitetui pašalinus iš partijos tautininkų lyderį Gintarą Songailą. Tautininkai tik sutarė, kad birželio viduryje rinksis į kitą konferenciją. Joje vėl bus svarstomas galimas pasitraukimas iš konservatorių gretų, jei nebus įgyvendinti jų reikalavimai, tarp jų – į partiją atgal priimti G. Songailą, Kazimierą Uoką ir Arvydą Radžiūną.

Pasak Tautininkų frakcijos pranešimo, frakcija savo ateities TS-LKD partijoje sprendimą atidėjo dviem mėnesiams dar tikėdamasi demokratinių permainų partijos viduje.

Išplėstiniame TS-LKD Tautininkų frakcijos valdybos posėdyje nutarta deleguoti Ričardą Garuolį (grupės pirmininką), Nijolę Balčiūnienę, Tomą Baranauską, Algimantą Birbilą, Albertą Kovierą kalbėtis su dabartiniu TS-LKD pirmininku Andriumi Kubiliumi bei su kandidate į pirmininkus, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Irena Degutiene dėl konferencijos reikalavimų įgyvendinimo ir dėl TS-LKD Tautininkų frakcijos ateities jungtinėje partijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...