Lietuva

Migracija

veidas.lt

Tokia politika turėtų būti skirta ne migracijai apskritai, o galvojant apie skirtingas migrantų grupes. Pačia bendriausia prasme turime dvi grupes: pirma – tai išvykstantieji dėl skurdo, nepakankamų pajamų Lietuvoje; antra – tai migrantai, ieškantys naujų galimybių ir siekiantys geriau save realizuoti.

Savivaldybių reitingas

veidas.lt

Atlyginimas   Jeigu gatvėje praeivių paklaustume, kokioje Lietuvos savivaldybėje jie labiausiai norėtų gyventi, atspėti pirmąsias vietas nebūtų sunku. Šie hipotetiniai atsakymai kone identiškai sutampa su pirmosiomis savivaldybių reitingo pozicijomis. Domėdamasis, kur ir kodėl Lietuvoje yra geriausia ir blogiausia gyventi, „Veidas“ šį reitingą pateikia jau dešimtą kartą.   Geriausia 2016 metų savivaldybė kartu yra ir pati [...]

ŠVIETIMAS

veidas.lt

Pasirodo, netikėtai užklupti gali ne tik žiema kelininkus, bet ir Rugsėjo 1-oji Švietimo ir mokslo ministeriją (ŠMM). Pirmas mokslo metų mėnuo įpusėjo, bet penktokai, septintokai ir devintokai dar neturi lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlių. Šios trys klasės privalo mokytis pagal naujas programas, bet vadovėlių tiesiog nėra. Kol mokiniai į sąsiuvinius klijuoja mokytojų išdalytas kūrinių iškarpas, ŠMM atstovai sako, kad vadovėliai mokyklose apskritai neprivalomi.

TELEVIZIJA

veidas.lt

Lietuviški TV kanalai naująjį sezoną ketina varžytis humoristiniu kanibalizmu: kas iš ko labiau pasijuoks, išsityčios ar bent sužibės užstalės humoru apie kakojančias princeses.

Kitu kampu

veidas.lt

„Mėgstamiausias Masiulio muzikantas – Johnny Cash (angl. cash – grynieji)“, „Kaip Masiulis būtų pirkęs nekilnojamąjį turtą? Išsimockėtinai (byloje figūruoja „MG Baltic“ vadovas Darius Mockus)“. Tokias ir panašias internautų pašaipas sukėlė buvusio Liberalų sąjūdžio vadovo Eligijaus Masiulio paskelbtas viešas laiškas.

RINKIMAI

veidas.lt

Artėjant Seimo rinkimams politinės partijos skuba pateikti savo programas, o kandidatai į Seimą – pranešti rinkėjams, ką jie rengiasi nuveikti Lietuvos ekonomikoje 2016 – 2020 m.

KELTAI

veidas.lt

150 metų gyvavimo ir 15 metų veiklos Lietuvoje jubiliejų švenčiantis danų laivybos milžinas DFDS jaučiasi tvirtai Baltijos jūroje, bet didžiausias ateities plėtros viltis sieja su Viduržemio ir Juodąją jūromis. Keltų maršrutų tinklas Šiaurės, Baltijos jūrose ir Lamanšo sąsiauryje jau pasiekė piką.

ŠVIETIMAS

veidas.lt

Trys klausimai „Vaikų linijos“ kampanijos „Be patyčių“ koordinatorei Aurelijai Jocaitei.

SPORTAS

veidas.lt

Rinktinei atiduotas dešimtmetis ir ketveri iš eilės sėkmingi krepšinio metai. Pergalės, kurių mažai kas tikėdavosi, ir tik vienas kitas ne itin sėkmingai susiklostęs turnyras.

ŠVIETIMAS

veidas.lt

Gerinti mokinių pasiekimus visose ugdymo pakopose ir visose mokyklose – tokį svarbiausią naujų mokslo metų prioritetą numato Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM).

TYRIMAS

veidas.lt

Maždaug 12 procentų Lietuvos kapitalo įmonių teigia sulaukusios užuominų ar net konkrečių kyšio prašymų iš valdininkų per pastaruosius penkerius metus.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Su kuriomis vyraujančiomis politinėmis jėgomis norėtumėte matyti valdančiąją koaliciją?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...