Lietuva

veidas.lt

Pagaliau po ilgų derinimų prasideda labiausiai nuošliaužų suniokoto Gedimino kalno šiaurės vakarų šlaito gelbėjimas. Tačiau ne mažesni pavojai slypi ir pietrytiniame šlaite, o specialistai pastebi vis naujų įtrūkimų Kunigaikščių rūmų sienose. Tarsi to būtų maža – praėjusią savaitę kalno žaizdas skaudžiai plovė galinga liūtis, o kas vyksta per Antrąjį pasaulinį karą kiaurai kalną išraustuose tuneliuose, apskritai niekas nežino. Bet kol vieni kuria tolesnius kalno gelbėjimo planus, ekstremalią situaciją paskelbusi sostinės savivaldybė skelbia kaltųjų, dėl kurių į kalno šlaitus teks įkasti milijonus eurų, paiešką.

veidas.lt

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA – tai pavyzdys, kad ir savivaldybės įmonė gali dirbti pelningai.

veidas.lt

Gausiai gamtos apdovanotas, senomis sveikatinimo tradicijomis garsėjantis modernus kurortas, dvylika mėnesių per metus turintis ką pasiūlyti net išrankiausiems – ir norintiems sustiprėti bei pailsėti, ir nusprendusiems pasimėgauti atostogomis bei išskirtinėmis pramogomis. Taip šiandien sakome apie Druskininkus. Gyvenimas kurorte, kuriame per praėjusius metus apsilankė trečdalis milijono svečių, virte verda. Druskininkiečiai prisipažįsta – sėkmė džiugina, tačiau užmigti ant laurų jie neketina, kurdami ambicingus ateities planus.

veidas.lt

3 klausimai apie Vilniaus nuotekų infrastruktūrą bendrovės „Vilniaus vandenys“ komunikacijos skyriaus vadovui Antanui Bubneliui

veidas.lt

3 klausimai apie atnaujintą Nacionalinę energetikos strategiją energetikos viceministrui Egidijui Purliui

Geriausias valstybės tarnautojas

veidas.lt

Savaitraščio „Veidas“ surengtuose geriausio valstybės tarnautojo rinkimuose laurai atiteko Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktorei Dianai Vilytei. Tai lėmė ministerijų, valstybės institucijų, savivaldybių, verslo asociacijų vadovų, valstybės sektoriaus darbą analizuojančių ekspertų balsai.

veidas.lt

Būtent taip tvirtina „Žuvėdros“ šeimininkai. Tie, kurie bent kartą čia lankėsi, sako, kad tai vieta, į kurią norisi sugrįžti, o ignaliniečiai į klausimą, kur jų mieste būtų galima apsistoti, skaniai papietauti ir smagiai praleisti laisvalaikį, miesto svečiams atsako: „Žuvėdroje“.

veidas.lt

Lietuvoje turime keturis oficialius kurortus – Palangą, Druskininkus, Birštoną ir Neringą, tačiau eilėje rikiuojasi dar bent keletas miestų, kurie norėtų palypėti laipteliu aukščiau ir iš turinčių kurortinės vietovės statusą tapti tikrais kurortais. Tai Trakai, tūkstančius turistų sutraukiančiu Medžių lajų taku sublizgėję Anykščiai ir juos besivejanti prieš kelerius metus aptiktu natūraliu mineraliniu vandeniu besididžiuojanti Ignalina. Tęsdami seriją pasakojimų apie tai, kaip poilsiautojų pamėgtos vietovės pasitinka naująjį sezoną, domimės, ką svečiams šią vasarą gali pasiūlyti Aukštaitijos miestai.

veidas.lt

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informavo, kad iki šių metų birželio 1 d. gauta 1 mln. 409 tūkst. galiojančių pajamų deklaracijų, iš kurių 1 mln. 155 tūkst. (81,9 proc.) už 2016 m. „126 tūkst. gyventojų, kurie privalėjo pateikti 2016 m. pajamų deklaraciją, jos iki šiol nepateikė, o maždaug 58 tūkst. gyventojų jos dar nėra pateikę už 2015 m.

veidas.lt

Prie tėvynės gynybos karo atveju asmeniškai labiau prisidėtų tie, kuriems gera gyventi Lietuvoje.

veidas.lt

Tai, ką šiandien laikome sėkmės istorija ar karjeros aukštumomis, tarpukario Lietuvos inteligentui įspūdžio galėjo ir nepadaryti. Dviejų laikmečių Lietuvos iškelia asmenybės konfliktą: įsipareigojimo valstybei ir noro spręsti globalias šiuolaikinio pasaulio problemas.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...