2011 Balandžio 30

Politika

Tautininkų frakcija svarsto savo ateitį

veidas.lt

BFL

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tautininkų frakcija šeštadienį Vilniuje svarsto padėtį, susiklosčiusią po jos vadovo Gintaro Songailos pašalinimo iš partijos, ir savo ateitį TS-LKD.

Tautininkai diskutuoja, ar gali likti toliau TS-LKD dalimi, ar turėtų pasitraukti iš partijos.

Konferencijos dalyviams pristatytas dokumento projektas dėl galimo pasitraukimo iš TS-LKD.

Tautininkų frakcijos pirmininkas G.Songaila ne kartą yra kritikavęs TS-LKD vadovybę pamynus vertybes dėl pragmatiškų sprendimų. Pastarasis didžiausias konfliktas kilo dėl valdančiosios koalicijos sudarymo Vilniaus mieste.

G.Songaila teismui buvo apskundęs TS-LKD Vilniaus sueigos tarybos sprendimą dėl koalicijos sudarymo derėtis su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio Valdemaro Tomaševskio bloku. Nors vėliau ieškinį atsiėmė, partijos Priežiūros komitetas trečiadienį jį dėl tokio elgesio pašalino iš partijos.

TS-LKD Tautininkų frakcija turi daugiau kaip porą šimtų narių. Ji įkurta 2008 metais, kai oficialiai įregistruotas Lietuvių tautininkų sąjungos prisijungimas prie Tėvynės sąjungos.

Frakcija veikia kaip savarankiškas, struktūrinis TS-LKD padalinys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...