2014 Liepos mėnesio archyvas

veidas.lt

Bendrovė „Palink“, valdanti daugiausia parduotuvių Lietuvoje turinį prekybos tinklą „IKI“, nuo šių metų pradžios į tinklo plėtrą investavo 43,4 mln. Lt. Atidaryta 1 nauja ir rekonstruotos 16 „IKI“ tinklo parduotuvių.

veidas.lt

Daugiau nei dvidešimtmetį veikiančios automatinius garažo ir kiemo vartus gaminančios bendrovės “Ryterna” vadovas Vytautas Rinkevičius įrodo, kad verslą pradėjus lygioje vietoje galima pasiekti įspūdingų rezultatų.

veidas.lt

Liepos 31 d. Trakų Vokėje prasidėsiančiame tarptautiniame tapytojų plenere „Menas paveldui“ vienuoliktus metus iš eilės kurs šešiolika menininkų iš Lietuvos ir Serbijos. Aštuonias dienas truksiantis renginys atvers naujus meno regos laukus – kūrėjai sieks unikaliai pažvelgti į XIX a. pabaigos dvarą, prancūzų kraštovaizdžio architekto F. Andrė projektuotą parką ir kitas unikalias vietas bei gamtą. Visi plenero metu sukurti darbai papildys „Trakų Vokės dvaro sodybos“ meninių darbų kolekciją, kurioje apie 100 vertingų tapybos kūrinių.

veidas.lt

Kai kas Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimą virš Rytų Ukrainos jau lygina su vokiečių 1915 m. britų laivo “Lusitania” paskandinimu, kuris paskatino į Pirmąjį pasaulinį karą tiesiogiai įsitraukti JAV.

veidas.lt

Rugpjūčio 1–4 d. vyks papildomas priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Bus galima rinktis studijų kryptis, kuriose po pagrindinio priėmimo liko neužimtų valstybės finansuojamų ar nefinansuojamų studijų vietų.

veidas.lt

Savo pasiekimais mokslo ir lazerių pramonės srityje fizinių mokslų daktaras Romualdas Danielius lyginamas su Billu Gatesu ar Steve‘u Jobsu. „Tai žmogus reiškinys“, – sutartinai tikina jo kolegos.

Dominykas Šumskis

veidas.lt

Konkurencijos politika Lietuvoje griežtėja. Pastaruosius kelerius metus baudos tik auga, o vien šiemet buvo skirta beveik 135 mln. Lt baudų. Negana to, verslininkams darosi vis sunkiau prognozuoti, ar jų veiksmai neprieštarauja Konkurencijos įstatymui. Tokia nežinia – pavojinga.

veidas.lt

Vasara – atostogų metas ir politikams. Liepos 17 d. pasibaigė pratęsta Seimo sesija ir į rudens sesiją parlamentarai rinksis tik rugsėjo 10 d. Pagal Seimo statutą parlamentarai atostogų neturi, o laiką tarp sesijų turi išnaudoti darbui komitetuose bei komisijose ir susitikimams su rinkėjais, tačiau dažnai šiuo laikotarpiu Seimo nariai spėja ir pailsėti.

veidas.lt

20 metų kalėjimo Sibiro lageriuose. Sovietų valdžios pripažinimas “pavojingu recidyvistu”. Pagalba partizanams ir svajonės išsipildymas – nepriklausoma Lietuva. Pokalbiai su Ronaldu Reaganu ir susitikimai su popiežiumi Jonu Pauliumi II… Monsinjoras Alfonsas Svarinskas, kuris sulaukęs 89-erių mirė šių metų liepos 17 d., – viena labiausiai nusipelniusių Lietuvos asmenybių.

Audrius Bačiulis

veidas.lt

Virš Rusijos remiamų insurgentų kontroliuojamos Rytų Ukrainos teritorijos numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, kuriame žuvo 298 žmonės, daugiausia Europos Sąjungos piliečiai, pastatė pasaulį ties karo su branduoline valstybe slenksčiu, bet Amerikos įsitraukimo į karą dar nelaukiama.

veidas.lt

Kalbos, kad mesti rūkyti yra paprasta, laužtos iš piršto. Kodėl? Atsakymą pateikia ištrauka iš Danutės Jonušienės ir Roberto Badaros knygos “Toksikologo užrašai”.

veidas.lt

Neseniai parodą Vilniuje surengė buvusi klaipėdietė, o dabar Prancūzijos sostinėje įsikūrusi lietuvių menininkė Rūta Jusionytė.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...