2011 Sausio mėnesio archyvas

veidas.lt

Lietuvos premjeras Andrius Kubilius pareiškė, kad kaltė dėl pirmadienį Europos Sąjungos priimto sprendimo atnaujinti draudimą atvykti aukštiems Baltarusijos pareigūnams tenka pačiai šios šalies valdžiai.

Politika

veidas.lt

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pasveikino Europos Sąjungos (ES) sprendimą netaikyti ekonominių sankcijų visai Baltarusijai, o apsiriboti sankcijomis tiksliniam valdžios atstovų sąrašui.

Komunalinis ūkis

veidas.lt

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose šilumos ir karšto vandens kaina nuo vasario nesikeis. Bendrovės “Vilniaus energijos” atstovas spaudai Nerijus Mikalajūnas BNS patvirtino, kad Vilniuje šilumos ir karšto vandens kaina nuo vasario nesikeis. Palikti sausį galiojusias kainas anksčiau nusprendė ir bendrovės “Kauno energija” valdyba.

Europos Sąjunga

veidas.lt

Lietuva ir Europos Komisija aktyviai bendradarbiaus įgyvendinant energetikos pertvarką Lietuvoje – tai šiandien Briuselyje susitikę sutarė Lietuvos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir Europos Komisijos energetikos komisaras Giunteris Oettingeris.

Europos Sąjunga

veidas.lt

Europos Sąjunga pranešė užšaldanti banko sąskaitas ir uždraudžianti išduoti vizas 158 aukšto rango Baltarusijos pareigūnams.

Automobiliai

veidas.lt

2010-ieji metai „Renault-Nissan“ aljansui buvo rekordiniai: rinkoje, kuri augo 11,8 proc., parduoti 7 276 398 automobiliai, t. y. 19,6 proc. daugiau negu 2009 m.

Rinka

veidas.lt

Lankomiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt ir VĮ “Regitra” duomenimis, 2010 metais šalyje įvyko 359 tūkst. naudotų lengvųjų automobilių sandorių – beveik 22 proc. daugiau nei 2009 metais.

Verslas

veidas.lt

Suskystintų gamtinių dujų importo terminalą Rygos uoste pastatyti gali kainuoti 500 mln. latų (beveik 2,5 mlrd. litų), penktadalį šios sumos galima būtų gauti iš Europos Komisijos, pareiškė Latvijos ekonomikos ministras Artis Kamparas.

Nesutarimai

veidas.lt

Dar praėjusių metų rudenį Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos (LLVS) nariai pradėjo masiškai skųstis dėl leidyklų “Baltos lankos” ir “Versus aureus” įsisenėjusių skolų jiems. Dalis atlyginimų tuomet buvo sumokėta, bet kai kurios skolos neatiduotos lig šiol, nėra garantijų ir dėl atsiskaitymų už naujai išverstas ir išleistas knygas.

Konfliktas Egipte

veidas.lt

Į Egiptą turistus iš Lietuvos skraidinančios bendrovės “Novaturas” ir “Tez Tur” šią savaitę suplanuotas naujas keliones atšaukia. Lėktuvai antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį ir sekmadienį į šią neramumų apimtą šalį skris tušti, kad parskraidintų ten jau esančius turistus.

Rusija

veidas.lt

Rusija planuoja išleisti beveik 2 mlrd. JAV dolerių 2014 metais Sočyje, esančiame netoli neramaus Šiaurės Kaukazo regiono, vyksiančios olimpiados ir parolimpinių žaidinių saugumui užtikrinti, sakoma pirmadienį paskelbtame pranešime.

Geriausi 2011 metų merai

veidas.lt

Praėjusį pirmadienį Vilniuje, “Neringos” restorane, pagerbti geriausiai dirbantys, pažangiausi Lietuvos miestų ir rajonų merai. Trečią kartą savaitraščio “Veidas” surengtuose rinkimuose triumfavo Ignalinos rajono savivaldybės meras Bronis Ropė, antras liko Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, trečias – Šiaulių miesto vadovas Genadijus Mikšys.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...