2010 Balandžio mėnesio archyvas

Sviestas

veidas.lt

Dažnas saugodamasis blogojo cholesterolio sviestą iškeičia į margariną, o taupydamas – į tepųjį riebalų mišinį. Ar taip bėgdami nuo vilko neužšokame ant meškos? Ar tikrai margariną valgyti sveikiau ir kieno sąskaita taupome pirkdami tepųjį riebalų mišinį?

Mikrosporija

veidas.lt

Atšilus orams mažieji išbėga į lauką ir puola mėgautis viskuo, kas gyva. Neretai į jų akiratį papuola ir benamiai gyvūnai, su kuriais net ir trumpalaikis romanas gali baigtis grybeline liga – mikrosporija.

Lytinis ugdymas

veidas.lt

Kada su vaiku pradėti kalbėtis “ta” tema? Tada, kai jis dar nekalba! Kodėl? Todėl, kad įprastumėte! Tiesiog mes esame labai susikausčiusi tauta: pasakai žodį “makštis”, ir visi nežino, kur akis dėti. Taigi įvardydami vaikams kūno dalis, jau žengsime pirmąjį žingsnį.

Atominė elektrinė

veidas.lt

Lietuvos premjeras Andrius Kubilius penktadienį sakė Vilniuje viešinčiam kolegai iš Baltarusijos Sergejui Sidorskiui išdėstęs nuogąstavimus ir pastabas dėl Minsko pasirinktos vietos naujai atominei elektrinei greta Lietuvos sienos.

Televziija

veidas.lt

Finansinių sunkumų turintis Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) teigia, jog Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC) neleidžia trumpinti jo programų.

Muziejai

veidas.lt

Vakar Seimas vienbalsiai pritarė 2012-uosius metus šalyje paskelbti Muziejų metais. Tais pačiais metais bus švenčiamas ir pirmojo Lietuvoje įkurto viešo muziejaus – Dionizo Poškos Baublių – 200 metų jubiliejus.

Leonidas Donskis

veidas.lt

Lietuvos parlamentarai – konservatorius Mantas Adomėnas ir Krikščionių frakcijos narys Rokas Žilinskas – neįtikino Europos Parlamento (EP) narių teiginiais, jog Lietuva nepagrįstai kaltinama žmogaus teisių pažeidimais.

Rinkimai Kolumbijoje

veidas.lt

Lietuvių kilmės kandidatas į Kolumbijos prezidentus Antanas Mockus įtvirtino savo pozicijas varžybose su buvusiu gynybos ministru Juanu Manueliu Santosu (Chuanu Manueliu Santosu).

Šanchajus

veidas.lt

Šiandien Šanchajuje prasidės pasaulinė paroda “Expo 2010″. Žadama, kad ši paroda, kurioje tarp 192 pasaulio valstybių dalyvauja ir Lietuva, bus didžiausia ir ambicingiausia kada nors vykusi pasaulinė paroda.

Obuoliai

veidas.lt

Obuolius nuplaukite, nulupkite žievelę, išimkite sėklalizdžius, supjaustykite skiltelėmis ir trumpam įmerkite į vandenyje ištirpintą krakmolą.

Valstybės kontrolė

veidas.lt

“Valstybinės mokesčių inspekcijos kaupimo principu pagrįsta mokesčių apskaitos sistema kuriama pažeidžiant teisės aktus ir neracionaliai naudojant turimus išteklius”, – teigiama Valstybės kontrolės ataskaitoje.

Remontas

veidas.lt

Seimo Audito komiteto narys “tvarkietis” Andrius Mazuronis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimai neskaidriai vykusių konkursų premjero rezidencijai rekonstruoti.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...