2010 Balandžio 30

Atominė elektrinė

A.Kubilius išsakė Baltarusijai nuogastavimus dėl elektrinės

veidas.lt

Lietuvos premjeras Andrius Kubilius penktadienį sakė Vilniuje viešinčiam kolegai iš Baltarusijos Sergejui Sidorskiui išdėstęs nuogąstavimus ir pastabas dėl Minsko pasirinktos vietos naujai atominei elektrinei greta Lietuvos sienos.

“Mes išsakėme savo tam tikrus nuogąstavimus ir pastabas dėl pasirinktos vietos. Bet manau, kad šias problemas galime spręsti plėtodami bendradarbiavimą, o ne tik ginčydamiesi labai karštai ir emocingai, kaip kartais susidaro vaizdas”, – žurnalistams po susitikimo su Baltarusijos premjeru sakė A.Kubilius.

Baltarusija atominę elektrinę ketina statyti šalia Lietuvos esančiame Michailiškių kaimelyje, Astravo rajone. Nuo šio kaimelio iki Lietuvos sienos yra apie 20 kilometrų, Vilnius nutolęs per 55 kilometrus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Komentaras ne į temą Komentaras ne į temą rašo:

    Labai džiugu,kad startavo įdomus jūsų portalas.Norėčiau patarti jums šiek tiek pakeisti apipavidalinimą,kad skaitytojai nepainiotų jūsų su lrytas.lt Tada galbūt ir daugiau skaitytojų pritrauktumėte.Pamatęs jūsų reklamą diena.lt,užėjau,apsidairiau,pagalvojau,kad esate “Lietuvos ryto” grupės leidinys ir išėjau.Bent šriftą pakeiskite!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...