2011 Balandžio 20

Statistika

Surašyme jau dalyvavo per 1 mln. gyventojų

veidas.lt

FB-SM180936

Antrajame visuotinio surašymo etape, kai būstus lanko surašinėtojai ar gyventojai patys atvyksta į surašymo skyrius, per dvi savaites surašyta 1 milijonas 7 tūkstančiai gyventojų, trečiadienį pranešė Statistikos departamentas.

Pasak departamento, balandžio 5-19 dienomis surašyme dalyvavo 463 tūkst. vyrų ir 544 tūkst. moterų, surašyta 462 tūkst. būstų.

Departamentas primena, kad visi surašymo metu surinkti duomenys yra konfidencialūs ir naudojami tik statistinei informacijai rengti.

“Patikiname būstų nuomininkus, būstus nuomojančius gyventojus ir visus kitus, kad surašymo lapuose pateikti duomenys apie gyventojus ir būstą jokiai kitai institucijai nėra ir nebus teikiami”, – teigiama pranešime.

Užpildyti surašymo lapą gyventojai gali ir atvykę į artimiausią surašymo skyrių ar Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio teritorines statistikos valdybas.

Surašinėtojai gyventojus lankys iki gegužės 9 dienos. Atkreipiamas dėmesys, kad per šv. Velykas – balandžio 24 ir 25 dienomis – gyventojai nebus surašinėjami.

Pirmajame surašymo etape internetu dalyvavo 1 mln. 39 tūkst. gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...