2011 Balandžio 19

Verslas

Siuntų gabenimo versle – atsigavimas

veidas.lt

Siuntų versle geros tendencijos rodo atsigaunančią ekonomiką: siuntų gabenama daugiau, auga ir pajamos, skelbia siuntų gabenimo bendrovės. Šiemet atsigavimą simbolizuoja ir tai, kad kainos prioritetą keičia išaugusi papildomos vertės ir paslaugos kokybės paklausa, rašo” Verslo žinios”.

“Eksporto siuntų kiekiai tikrai auga, ir jie auga jau nuo 2009 metų. Lietuviai daug intensyviau pardavinėja už Lietuvos ribų, dirba su jau atsigavusiomis Europos rinkomis”, – teigė “DPD Lietuva” generalinis direktorius Vytautas Kudzys.

“Anksčiau įmonės sakė: padarykite mums pigiau, tai gali būti lėčiau, mažiau privalumo, bet mums reikia pigiai. Dabar vėl klientams reikia greičio, gal kažkiek brangiau, bet patikimai, su papildoma nauda. Vėl grįžtama į kokybę, o ne į kainą” – sakė bendrovės “DHL Lietuva” generalinis direktorius Mindaugas Pivoriūnas.

“DPD Lietuvos” apyvarta pernai siekė apie 40 mln. litų, “DHL Lietuvos” – daugiau kaip 90 mln. litų

Didžiausias šių metų iššūkis siuntų bendrovėms – sparčiai augančios kuro kainos, kurios brangina klientui paslaugą. Pavyzdžiui, “DHL Lietuvos” numatyta kuro priemoka balandį siekia 16 proc., vasarį ji buvo 14,5 procento. Tuo tarpu “DPD Lietuvos” skaičiuojama kuro priemoka balandį siekia 15,9 procento., o, pavyzdžiui, 2010 metų gruodį ji siekė tik 7,9 procento.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...