2011 Sausio 25

Verslas

“DPD Lietuvos” apyvarta pernai siekė 40 mln. Lt

veidas.lt

Siuntų pristatymo bendrovės “DPD Lietuva” apyvarta pernai siekė 40 mln. litų ir buvo panaši kaip ir 2009 metais.

Tačiau ketvirčių rezultatai skiriasi – paskutinį 2010 metų ketvirtį, palyginti su pirmuoju, vežtų pakuočių kiekis padidėjo beveik ketvirtadaliu, o pajamos ūgtelėjo 29 proc., rašo “Verslo žinios”.

“DPD Lietuvos” vadovas Vytautas Kudzys teigė, kad gana populiarios buvo papildomos paslaugos – vadinamosios “Cash on Delivery” siuntos, kai kurjeris surenka pinigus už pristatytas prekes, taip pat “Express” pristatymas, grynųjų surinkimas, arba itin svarbių siuntų pristatymas tiksliai nurodyti laiku.

“Iki šiol esame įvardijami kaip nelankstūs, nes naudojomės standartine DPD programa, taikoma standartiniame versle didžiosiose šalyse. Pavyzdžiui, Vokietijoje gali gyventi pristatydamas prekes iš taško A į tašką B kitą darbo dieną, nes siuntų kiekiai didžiuliai. O mažoje Lietuvoje reikia pasiūlyti įvairių papildomų paslaugų”, – kalbėjo V.Kudzys.

+370 5 2058521

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Ramunas Ramunas rašo:

    Siuntu tarnybu verslas puikiai pleciasi, todel nenuostabu, kad vaiksto ir tokios sumos. https://www.siuskpigiau.lt/siuntiniu-pervezimas/kurjeriai jau cia paziurejus matosi daug imoniu, kurios tuo verciasi. :D


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...