2011 Rugpjūčio 16

Siuntas bus galima siųsti ir per savitarnos įrenginius

veidas.lt

Jau nuo spalio mėnesio gyventojai savo pašto siuntas galės išsiųsti daug greičiau, pigiau ir paprasčiau. Rudens pradžioje pasirodys pirmieji Lietuvoje siuntų siuntimo bei gavimo savitarnos terminalai, kuriais siuntas bus galima siųsti bet kuriuo paros metu.

Modernų siuntinių siuntimo ir gavimo savitarnos terminalų tinklą “Siuntos24″ pradeda diegti bendrovė “Kautra” kartu su Lietuvos paštu. Specialūs savitarnos įrenginiai bus pradėti diegti jau rugsėjo mėnesį.

“Šiuolaikinis žmogus aukštus reikalavimus kelia ne tik paslaugų kokybei. Jam taip pat svarbu, kad būtų taupomas jo laikas, kad pasinaudoti paslaugomis būtų patogu ir greita. Naujieji siuntų siuntimo ir gavimo terminalai leis visa tai įgyvendinti”, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Modernūs terminalai bus įrengti gyventojams patogiose vietose – prie didžiųjų prekybos centrų, autobusų stočių ir pan. Į šį projektą ketinama investuoti apie 18 mln. litų.

Iki metų pabaigos planuojama iš viso įrengti 71 siuntų siuntimo ir gavimo savitarnos terminalą 44 šalies miestuose. Pirmieji terminalai pradės veikti jau spalio mėnesį.

“Tai – vieni moderniausių ir inovatyviausių savitarnos įrenginių, kurie visai neseniai buvo pradėti diegti ir kitose Europos šalyse. Tikimės, kad šis projektas pateisins ir lietuvių lūkesčius.

Šie terminalai turėtų būti patrauklūs ir verslo įmonėms. Sparčiai augant internetinės prekybos paklausai internetinės parduotuvės siuntas pirkėjams galės pristatyti dar greičiau ir patogiau”, – sakė bendrovės “Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Pasinaudoti savitarnos terminalais bus ne tik patogu, bet ir paprasta. Terminale bus įrengtos skirtingo dydžio dėžutės, kuriose reikės palikti siuntą. Vos tik žmogus padės siuntą į siuntos saugojimo dėžutę, sistema automatiškai informuos pasiuntinį, kuris paims siuntą. Siuntos gavėjus pasieks per 24 valandas.

Siunta bus pristatyta į kitą tokį pat savitarnos terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, bus įteikta gavėjui tiesiai į rankas. Vos tik siunta bus pristatyta į gavėjo mieste esantį siuntų savitarnos terminalą, gavėjas apie tai bus informuotas SMS žinute arba el. paštu. Gyventojas tiksliai žinos, kada ir kur galės atsiimti jam adresuotą siuntą.

Savitarnos terminalų tinklas “Siuntos24″ – tai modernūs savitarnos įrenginiai, kuriais galima siųsti ir atsiimti įvairias siuntas. Terminalų tinklą įrengs UAB “Kautros” valdoma įmonė UAB “Baltic Post” kartu su Lietuvos paštu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (5)

 1. vita vita rašo:

  o ką daryt norint išsiųst didesnį siuntinį pvz iki 30 kg ir nebūtinai greit gaunamą. Juk dėl to nevažiuosi į Klaipėdą, kad išsiųsti siuntą laivu

 2. Aurimas Aurimas rašo:

  Gali bandyti per pašto kurjerius :)

 3. Vilma Vilma rašo:

  Aš tai tokiems didesniems siuntiniams naudojuosi siuntų tarnybomis https://www.siuskpigiau.lt/siuntiniu-pervezimas/kurjeriai Tada viska be nesklandumų praeina ir siuntą visada gauna laiku. Ir to siuntinio siuntimo kaina pakankamai padori.

 4. Egidijus Egidijus rašo:

  Aš patarčiau išbandyti šią siuntų įmonę, kadangi visos siuntos atkeliauja laiku ir pigiau negu kitose įmonėse: https://www.parcelabc.lt/

 5. Galėtų turėti greitą pristatymą per siuntų tarnybą https://packy.lt nes dažniausiai tenka laukti labai ilgai ir pristato nepatogiu laiku.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...