2010 Rugsėjo 14

Užsienis

Lenkai atrinko tyrimui 4 prezidento lėktuvo katastrofos versijas

veidas.lt

Varšuvos apygardos prokuratūra, tirianti Lenkijos prezidento katastrofos prie Smolensko balandžio 10 d. priežastis, savo dėmesį sukoncentravo į keturias nelaimės versijas, pranešama tinklalapyje onet.pl.

Tai galėjo būti lėktuvo avarija, įgulos ir skrydžių kontrolės darbuotojų klaidos, blogas skrydžio organizavimas ir jo saugumo neužtikrinimas, taip pat trečiųjų asmenų veiksmai.

Kol kas negalima atsakyti į klausimą. kiek dar laiko truks tyrimas, pažymima tinklalapyje.

Dabar sunku pasakyti, ar tyrimas truks dvejus ar trejus metus, sakė Lenkijos vyriausiosios karinės prokuratūros atstovas spaudai pulkininkas Zbigniewas Rzepa.

Šiuo metu Lenkijos prokurorai laukia paskutinių su nelaime susijusių dokumentų iš Rusijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Vero Vero rašo:

    Nemato tik tas, kas nenori matyti, kad si katastrofa, buvo tycia surengta Rusijos specialiuju tarnybu. Bet tai netrukdo dabartinei Lenkijos valdžiai broliautis su Rusijos hienomis. Turbut užmirso, kad Rusija buvo vienas is faktoriu, sugriovusiu Lietuvos-Lenkijos valstybe, ir dabar kuo uoliausiai, padedama tomaševskių, kirsina abi broliskas tautas. Gaila kad lenkai pasimove ant sito kabliuko. Na ko cia stebetis, jie juk užmirso, kad visi lenku didikai ir turbut daugiau negu puse eiliniu lenku yra lietuviu (baltų) kilmės. Užtai ir sakau – broliskos tautos. Taciau jau taip iseina, kad puiku, jei brolio namai dega. Ir Rusija čia prikišus ne viena savo trigrašį. Tuo tikslu ir reikejo nugalabyt prezidenta Kaczynskį.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...