2010 Gruodžio 17

Užsienis

Lenkija atmeta Rusijos tyrėjų išvadas dėl prezidento Kaczynskio lėktuvo katastrofos

veidas.lt

Varšuva atmeta preliminarias Rusijos tyrėjų išvadas dėl balandį netoli Smolensko įvykusios lėktuvo katastrofos, per kurią žuvo Lenkijos prezidentas Lechas Kaczynskis (Lechas Kačynskis), penktadienį pareiškė premjeras Donaldas Tuskas.

Kaip praneša Lenkijos naujienų agentūra PAP, Briuselyje vykusio Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimo kuluaruose D.Tuskas sakė, kad Lenkijai perduota Rusijos tyrėjų negalutinė ataskaita apie šį incidentą yra “nediskutuotinai nepriimtina”.

Spalį Rusija paskelbė nustačiusi, dėl kokių priežasčių balandžio 10 dieną prie šalies šiaurės vakaruose esančio miesto įvyko Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofa, per kurią žuvo L.Kaczynskis ir dar 95 žmonės.

Rusijos tyrėjai spalio 20 dieną perdavė kolegoms iš Lenkijos 200 puslapių ataskaitą, taip pat pažadėjo jos neskelbti, kol Varšuva nepateiks savo komentarų.

Lenkijos tyrėjai savo pastabas gali pareikšti per 60 dienų nuo dokumento pateikimo.

Ketvirtadienį Lenkijos VRM pareiškė pateikusi Rusijai savo pastabas, kurių apimtis – 150 puslapių, tačiau išsamiau šios temos nekomentavo.

+370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jankis jankis rašo:

    ką lenkija atmeta,tai nusišvilpt,geriau tegu lenkijos lakūnai prieš skrydžius išsipagirioja


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...