2011 Sausio 27

Geriausi 2011 metų merai

Antanas Čepononis

veidas.lt

A.Čepononis savo veikla per pastarąją kadenciją įrodė, kad kai kurie gyvenimo provincijoje standartai gali būti aukštesni nei didmiesčiuose.

“Vienas geriausių merų Lietuvoje – be jokių abejonių, Antanas Čepononis, pradėjęs rajoną šildyti švariu, “nepriklausomu” ir pigiu kuru. Ir, svarbiausia, jis neverkšlena kaip kiti, kad “niekas neįmanoma, brangu ir pan.”, – taip skirdami savo balsą už Radviliškio rajono merą aiškino net keleto ministerijų atstovai.

11 mln. Lt (daugiausia tai ES paramos lėšos) kainavusi Radviliškio biokuro katilinė nuo šio šildymo sezono tiekia 70 proc. miestui reikalingos šilumos. Todėl dabar, pasak UAB “Radviliškio šiluma” direktoriaus Prano Mickaičio, Radviliškis jau yra nepriklausomas nuo dujų importo ir nuo jų kainos.

Kadangi biokuras pigesnis maždaug perpus, tai ir šiluma radviliškiečiams atpigo. O ir vietos ūkininkai randa naudos iš naujosios katilinės, mat biokatilinėje deginami karklai ir šiaudai.

Beje, pats meras viešai pareiškė, esą pastarąjį projektą sekėsi įgyvendinti geriausiai iš visų įgyvendintų ar įgyvendinamų Radviliškio rajono savivaldybės projektų.

Prieš keletą savaičių baigtas ir kitas projektas, aktualus dar neseniai “nusigyvenusio” ir į neviltį puolusio rajono gyventojams: atidarytas parapijos Socialinių paslaugų centras. 45 vietų centre laikiną užuovėją ras smurtaujančių, girtaujančių tėvų vaikai, mušamos moterys ir vyrai.

Be to, Radviliškyje, pasinaudojant ES parama, renovuota biblioteka, Sporto ir laisvalaikio centras, stadionas, darželiai, mokyklos, išgrįstos gatvės, ką jau kalbėti apie vėl garsėjantį Burbiškio dvarą.

Svarbu pabrėžti, kad A.Čepononis daug laiko praleidžia ne Radviliškyje, o Vilniuje, – taip jam pavyksta “prasimušti” finansavimą ir pasiekti, kad projektai gimtų ne tik popieriuje, bet ir realybėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Valstybės Valstybės rašo:

  pinigai ant bažnyčios žemės! “atidarytas parapijos Socialinių paslaugų centras.” Tai išplauti pinigai per bažnyčią, kuri atsidėkodama vedą rinkimų agitaciją ir vagį A. Čepononį vadina šventuoju, neprašydama, o reikalaudama, kad visi vieningai balsuotų už minėtą aferistą.Kada pradės dirbti spec.tarnybos ir šį poną išves į dienos šviesą? O tai, kad pinigai suplaukia į šį rajoną iš visos Lietuvos, tai tikrai be galo įtartina, negi kiti lietuviai žemesnė rasė, kad viskas atitenka tik Čepononiui, o matyt, per šį rajoną lengviausia išplauti pinigus, tad ir juos skiria Vilniaus ponai, o kas gali paneigti, kad jiems negrįžta atkatai? Žmonės liudija, kad taip ir yra, tam padeda ir opozicinės partijos,nes opozicija prapuola, kai tik pakvimpa pinigais

 2. P.Mickaitis P.Mickaitis rašo:

  yra A.Čepononio partijos narys ir per jį taip pat galima gerai plauti pinigus – darbus neatlikus paimti pinigus ir t.t. Radviliškiečiai nori sužinoti kaip ir kokiu kuru kūrenama ir kiek jo Mickaitis (pjuvenų) perka net iš Estijos?! Ar tai ne pinigų plovimas ir taškymas? Jie kurs pigesnis du kartus, tai kodėl tik dviem centais kaina pigesnė?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...