2011 Sausio 28

Geriausi 2011 metų merai

Andrius Kupčinskas

veidas.lt

Žmonės, ypač verslininkai, kuriems teko dalykiškai bendrauti su Kauno miesto meru Andriumi Kupčinsku, dažnai pasijunta sutrikę. Dėl jo dalykiškumo, greito reikalo esmės pajautimo ir apgalvotų žaibiškų sprendimų.

Per nepilnus trejus metus A.Kupčinskas Kaunui vėl grąžino realų didmiesčio statusą. Kaunas pagaliau turi savą aukščiausius standartus atitinkančią areną ir šiemet čia vyks Europos vyrų krepšinio čempionatas, o po trijų mėnesių suvažiuos ir Hanzos miestų sąjungos “pirkliai”.

Beje, ir šiuo metu norint rezervuoti vietą Kauno miesto viešbučiuose – nelengva. Nėra vietų. Daugelio nuostabai ir pavydui, netgi keturių žvaigždučių Kauno viešbučiai užimti 80 proc. Atgimsta Laivės alėja: čia kuriasi jaukios kavinaitės ir restoranėliai, vėl atgyja naktinis gyvenimas.

Bet taip nutiko visai neseniai, kai pernai pigių skrydžių bendrovė “Ryanair” Kaune įkūrė savo bazę Centrinei Europai.

Žinoma, visų nuopelnų negali priskirti Kauno miesto valdžiai. Čia ir Kauno oro uosto, ir Susisiekimo ministerijos pastangos, pagaliau kai kurios palankios aplinkybės lėmė, kad “Ryanair” savo baze pasirinko Kauną ir padidino skrydžių krypčių iš šio oro uosto į pasaulį.

Visų šitų laimėjimų nauda matuojama tiek pinigais, tiek Kauno ir Lietuvos vardo garsinimu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. lol lol rašo:

  netik akivaizdi reklama uz kuria sumoketa, bet ir parasyta su klaidom – zemas lygis…

 2. Ge Ge rašo:

  A. Kupčinskas – pirmas Kauno meras, kuris neužsiima korupcija.
  Gerai pažįstu Kauno buvusius merus ir galiu tvirtai pasakyti, kad Kauno žmonės rinkosi merą ne keršidamo (kaip Šustauską) valdžiai, o norėdami turėti teisingą savivaldybės vadovą. Manau pasisekė Kaunui.

 3. Tetaris Tetaris rašo:

  Straipsnis debilams nes ji rase debilas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...