2011 Sausio 28

Geriausi 2011 metų merai

Algirdas Bagušinskas

veidas.lt

Kiek vyko geriausių merų rinkimų, tiek Vilkaviškio rajono meras A.Bagušinskas patekdavo į pažangiausiai dirbančių merų dvidešimtuką. Šiemet kolegos jo darbus vertino dar geriau. Tiesa, kai kurie savo anketose ir telefonu teiravosi, kaip elgtis po nelemtos avarijos, į kurią Vilkaviškio meras pateko kartu su kolegomis – vicemeru ir administracijos direktoriumi. “Ar etiška balsuoti už laikinai nedirbantį ir greičiausiai jau iki šios kadencijos pabaigos nebespėsiantį grįžti į darbą merą?” – retoriškai klausė kai kurie merai, bet vis viena išskyrė šio rajono vadovą.

Pirmiausia daugelis pabrėžia, kad nors itin stambių projektų šiame kaimiškame pasienio rajone ir nėra, trečia kadencija Vilkaviškiui vadovaujantis A.Bagušinskas susitelkęs ties kasdienėmis komunalinėmis problemomis: miesto ir gyvenviečių vandentiekio bei nuotekų sistemų gerinimu, darželių, globos namų, socialinės pagalbos centro, bažnyčių renovavimu, pasienio kelių sutvarkymu, vieno langelio principo savivaldybėje įgyvendinimu. Šie projektai daugiausia įgyvendinami kartu su ES fondų paramos lėšomis.

Atkreiptinas dėmesys, kad A.Bagušinskas – vienas tų merų, kurie patys tam tikromis dienomis priima visus norinčiuosius pasikalbėti.

Svarbu paminėti ir tai, kad Vilkaviškio savivaldybės administracija yra gavusi ir Kauno prekybos pramonės bei amatų rūmų Marijampolės skyriaus apdovanojimą už pagalbą verslo plėtrai ir verslininkų interesų supratimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Lilija Lilija rašo:

  Mes visapusiskai isitikine,kad musu Meras ira pats sauniausias,linkime jam ir ateityje sekmes.

 2. K K rašo:

  Taip, linkime ir toliau vazineti girtam, nes jis pats sauniausias ir mes aklai ziurime i sia situacija. Ir kaip zurnalistai drysta “Kaimieciai”, rasyti “Kaimisku pasienio rajonu”…

 3. ZIAURU ZIAURU rašo:

  vargsas zurnalistas, papigiaja pardavineja reputacija…
  prostitutas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...