2011 Balandžio 20

Seimas

E.Lementauskas elgiasi akiplėšiškai

veidas.lt

Pagal partijos “Tvarka ir teisingumas” sąrašą į parlamentą patekęs 40-metis Evaldas Lementauskas akiplėšiškai tapo Seimo nariu, nes “tvarkiečiams” dabar jis nepriklauso ir yra kaltinamas kyšininkavimu, teigia Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

“Pačią situaciją vertinu labai neigiamai ir labai blogai, ir turbūt sveiku protu net negali suvokti, kaip Seimo narys, kuriam pareikšti laba rimti kaltinimai dėl kyšininkavimo, ramia sąžine keliauja sau į Seimą. Tokie dalykai tikrai daro žalą visų politikų reputacijai, kenkia visos Lietuvos politinei sistemai ir dar labiau skatina rinkėjų nusivylimą”, – interviu Žinių radijui ketvirtadieniui sakė I.Degutienė.

Ji pabrėžė, kad E.Lementauskas jau nepriklauso “Tvarkos ir teisingumo” partijai, todėl, jos nuomone, pasiimti Seimo nario mandatą yra akiplėšiška.

“Įdomiausia yra tai, kad pati partija nuo jo atsiriboja, pati partija jį pašalina, tačiau jis vis tiek, akiplėšiškai ateina, paima mandatą, kadangi, kaip sako, pagal partijos sąrašą mane išrinko, esu partijos “Tvarka ir teisingumas” sąraše, bet, atėjęs į Seimą, iš karto eina į Mišriąją grupę”, – piktinosi I.Degutienė.

Generalinis prokuroras Darius Valys, antradienį kreipėsi į Seimą dėl E.Lementausko teisinės neliečiamybės panaikinimo ir teigė, kad būdamas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu šis politikas kitam savivaldybės politikui siūlė 0,5 mln. litų kyšių.

Seimo pirmininkė tvirtino, kad antradienį sudaryta komisija vienbalsiai pritarė E.Lementausko patraukimui baudžiamojon atsakomybėn, ir esą “jo imunitetas praktiškai sustabdytas”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...