2011 Kovo 23

Seimas

“Tvarkiečiai” E.Lementausko Seime nelaukia

veidas.lt

Opozicinė Seimo frakcija “Tvarka ir teisingumas” sako, jog nepritartų už kyšininkavimą teisiamo Evaldo Lementausko atėjimui į Seimą.

“E.Lementausko sprendimas tapti Seimo nariu nepasibaigus teismui ir nepaskelbus jo sprendimo būtų nesuderinamas su politiko etikos normomis, skaidrumo bei tvarkos ir teisingumo principais”, – praneša frakcija.

E.Lementauskas yra pirmas “tvarkiečių” rinkimų sąraše, ir turėtų pakeisti Seimą paliekantį Remigijų Ačą. Telefonu BNS su E.Lementausku susisiekti nepavyko.

Už kyšininkavimą teisiamas buvęs sostinės vicemeras E.Lementauskas tapdamas Seimo narių įgytų teisinę neliečiamybę.

R.Ačas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė prašymą nutraukti jo įgaliojimus ir planuoja eiti dirbti į Raseinių rajono savivaldybę.

“Tvarkiečiai” Raseinių rajono taryboje gavo šešias vietas iš 25, lygiai tiek pat mandatų gavo nepriklausomų kandidatų koalicija “Rasai”. Socialdemokratai taryboje gavo penkias vietas, Darbo partija – keturias, po du mandatus gavo dar viena nepriklausomų kandidatų koalicija ir konservatoriai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Stanislovas Stanislovas rašo:

    Paksistams pavadinimas “tvarkiečiai” tinka maždaug tiek, kiek Kauno daktarų gaujai tiktų pavadinimas “geriečiai”.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...