2010 Gegužės 10

Kelionės

Bilietus į keltus verta pirkti prieš mėnesį

veidas.lt

Bilietus į jūrų keltus perkant prieš mėnesį ar du, galima nemažai sutaupyti. Pasirodo, keltų operatorė bendrovė “DFDS Lisco” šiemet pradėjo taikyti šiek tiek kitokią kainodaros sistemą, pagal kurią bilieto kainą lemia tiek jo įsigijimo data, tiek kelte likusių neparduotų vietų skaičius. Perkant bilietus prieš mėnesį ir daugiau, galimos net 50 proc. nuolaidos. “Todėl iš anksto planuojantiems žmonėms kelionė keltu į Kylį tampa pigesnė nei autobusu”, – tvirtina bendrovės “DFDS Lisco” atstovas Vaidas Klumbys.

Nors keleivių srautai į Karlshamną ir Kylį dabar panašūs, jų gausėjimo tendenciją bendrovės specialistai šįmet stebi Kylio linijoje. Įtakos tam galėjo turėti konkurentų bendrovės “Ave Line” pasitraukimas iš linijos Liepoja–Travemiundė ir danų kompanijos DFDS nebevykdomi reisai iš Rygos į Liubeką. O “DFDS Lisco” šįmet atsisakė linijos Baltijskas–Zasnicas, todėl keltai iš Klaipėdos į šį Vokietijos uostą, klaipėdiečių po senovei tebevadinamą Mukranu, pradėjo plaukioti dažniau.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Jolanta Jolanta rašo:

    Taip, teisingai, kaip ir visus kitus dalykus reikia planuotis iš anksto: planuojamės kelionęs vietą, orų sąlygas, transportą ir tada jau formulumus intertravel.lt


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...