2011 Balandžio 21

Baltarusija

Baltarusija – ne prieš demokratiją, bet nebaudžiamumo nebus, teigia Lukašenka

veidas.lt

ITALY-BELARUS

Baltarusija ne prieš demokratiją, o prieš įstatymų nepaisymą, pareiškė šalies prezidentas Aleksandras Lukašenka ketvirtadienį kreipdamasis laišku į Baltarusijos liaudį ir parlamentą.

“Mes ne prieš demokratiją, visų formų liaudies valdžią, kai liaudies daugumos valia tampa valstybės gyvenimo pagrindu, o į mažumos nuomonę atsižvelgiama procesuose. Mes prieš įstatymų nepaisymą, nusikalstamų asmenų siautėjimą, prieš nestabilumą, socialinio ir nacionalinio teisingumo principų pažeidimą. Mes tik prieš tai, ir tegu tik kas nors pasako mums, kad mes neteisūs”, – sakė A.Lukašenka.

Kalbėdamas apie demokratiją kitose šalyse jis sakė: “Apie Ameriką aš ir nekalbu, ten buvo Iranas, Afganistanas. Gerai, kad jų dabartinis prezidentas tikriausiai sugeba pripažinti klaidas – įlindo į Libiją, po to greitai išėjo. Vis dėlto atėjo kažkoks praregėjimas”.

“O štai Prancūzija. Kokių interesų jie turi Libijoje? Kam bombarduoti žmones? Kokia tai demokratija, jeigu tu iš už kampo žudai žmones?, – pažymėjo A.Lukašenka.

“Kokia tai demokratija, ko gi jūs mus mokote, kokį pavyzdį jūs mums rodote?”, – pabrėžė jis.

Drauge prezidentas pridūrė, jog nebaudžiamumo Baltarusijoje nebus, kad nebūtų pridaryta naujų nusikaltimų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...