2011 Balandžio 28

Šokių diena

Atviros šokių pamokos

veidas.lt

BFL

Balandžio 29 d., penktadienį, 15:00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia į Šokio dienos šventę, kurioje visi norintys galės smagiai pajudinti kojas ir išmokti stepo, lindyhopo, gatvės ir modernaus šokio bei pramoginių šokių žingsnelių!

Tarptautinės šokio dienos proga LVJC viskas suksis apie šokį, dėl šokio ir šokio ritmu. Šokių salėse ir amfiteatre, lauke, vyks nemokamos ir atviros šokių pamokos, į kurias įsilieti galės visi norintys; prijaučiantys šokiui mokysis Lietuvoje vis labiau populiarėjančių linksmų lindyhopo ir stepo žingsnių, iš arčiau susipažins su gatvės šokiu, susipažins su moderniu šokiu ir mokysis ča-ča-ča, lėto valso ir kitų pramoginių šokių.

Tie, kas nenorės pamiklinti kojų patys, galės stebėti šokių studijų pasirodymus. Koncertinėje programoje laukia didžiulė šokių stilių įvairovė – šiuolaikinis ir klasikinis baletas, liaudies šokių ansamblis „Ugnelė“, gatvės šokiai: hip hop dance, la hip hop style „Fake out“, street dance grupė „Latte“, šiuolaikinio šokio klektyvai: „Tėkmė“, „Gama“, „Green Day Fun“, flamenko šokių grupė „Solea“, smagių ritmų lindyhopas, stepas ir pramoginiai šokiai.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centre veikia  daugiau kaip 20 įvairiausių šokio studijų  vaikams ir jaunimui bei suaugusiems, centras kasmet rengia didelius bei tradiciniais tapusius jaunimo šokio festivalius „Lietaus žydėjimas“ bei „Ant stogo“.


Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...