2010 Lapkričio 14

Kalėdos

Miestai jau ruošiasi Kalėdų eglių įžiebimui

veidas.lt

Didieji Lietuvos miestai jau rengiasi Kalėdų eglių įžiebimo šventėms – Kaunas Kalėdų eglutę įžiebs jau lapkričio 27 dieną, Klaipėda – gruodžio 4 dieną, o sostinėje Vilniuje tai įvyks vėliausiai – gruodžio 11 dieną.

Kauno Rotušės aikštėje Kalėdų eglutė bus įžiebta šventės “Ugnies pūga 2010″ metu. Kauno kultūros centras “Tautos namai” žada, kad šiais metais eglutės įžiebimo šventė bus išskirtinė, kadangi pirmą kartą joje dalyvaus svečiai iš užsienio.

Šviesų, ugnies ir fejerverkų spektaklį “Il Corso” kauniečiams ir miesto svečiams parodys žinomas pasaulyje šou teatras iš Vokietijos “Des Aktionstheater PAN.OPTIKUM”. Šventinę atmosferą kurs 25-ių aktorių, muzikantų, oro ir ugnies akrobatų trupė.

Šventėje sveikinimo žodį tars ir eglutę įžiebs Kauno meras Andrius Kupčinskas, o paskui pasirodys Kalėdų senelis.

Kiti didieji miestai dar neapsisprendė dėl Kalėdų eglutės įžiebimo šventės.

“Šiuo metu vyksta pirkimai. Šiandien mums buvo pateikti pasiūlymai, ir laimėtojas kol kas nėra aiškus”, – BNS sakė Klaipėdos savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Jolanta Braukylienė.

Sostinė Kalėdų eglutę įžiebs gruodžio 11 dieną. Pasak Vilniaus savivaldybės kultūros ir meno skyriaus vyriausiosios specialistės Violetos Kolonaitienės, miesto savivaldybė taip pat dar nenusprendė, kas dalyvaus šios šventės koncerte.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Blogai, kai Kalėdos tampa komercine švente, o ne šeimos švente kaip visada buvo. Aišku, pažiūrėti visuomet gražu, bet… kas toliau? Kalėdos rudenį? O po to vasarą? O poto kada tik nori?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...