2011 Balandžio 27

Kultūra

Architektūros [pokalbių] fondas

veidas.lt

veidas.lt

Balandžio 21 d. – gegužės 26 d. kas savaitę rengiami įkvepiantys pokalbiai su išskirtiniais pašnekovais, skirti ugdyti savyje architektą – humanišką, jautrų, mąstantį, įžvalgų. Juose dalyvauja inspiruojančios asmenybės, kurios ne tik pristato, aptaria ir apibendrina aktualią temą, bet ir suintriguoja, priverčia mąstyti kitaip.

Balandžio 28 dieną 20.00 val., Nacionalinėje dailės galerijoje paskaitą skaitys antrasis pranešėjas – Jüri Soolep iš Estijos. Paskaitos tema: ARCHITEKTŪROS EDUKACIJA: Į, NUO IR IŠ

Kuo pokalbis įkvepiantis: Architektūros edukacija visada yra politinių, ekonominių ir poetinių priešpriešų sūkuryje. Pokalbio tema – architektūros edukacijos tendencijos Europos, Šiaurės ir Baltijos šalyse. Taip pat J. Soolep pasidalins patirtimi akredituojant studijų programas ir užtikrinant jų kokybę.

Kuo pašnekovas išskirtinis: Architektas, Estijos dailės akademijos, architektūros fakulteto dekanas. Nuo 2001-ųjų – akademijos profesorius, 2009-aisiais tapo Šiaurės šalių architektūros akademijos prorektoriumi. Dalyvauja Europos komisijos veikloje sprendžiant su architektūros edukacija susijusius klausimus. J. Soolep tyrimų sritis – laiko ir erdvės reiškiniai architektūroje, jos istorinių bei mitologinių aspektų analizė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...