2011 Rugsėjo mėnesio archyvas

veidas.lt

Išmanieji telefonai keičia telekomunikacijų rinką – prognozuojama, kad išsivysčiusiose šalyse jau netrukus žmonės mobiliuoju telefonu dažniau naudosis duomenims iš interneto parsisiųsti negu skambinti.

veidas.lt

Virbališkių kaime, Ringaudų seniūnijoje, Daivos ir Virginijaus Poderių šeimyna užaugino įspūdingo dydžio moliūgą. Pasvėrus ir išmatavus šią daržo gėrybę paaiškėjo, jog ji sveria daugiau kaip 90 kg, moliūgo apimtis – 2 m 10 cm.

veidas.lt

“Ar tikrai manote, kad šis dalykas, kurį vadiname „mobiliąja telefonija“, gali tapti kažkuo svarbiu?”

veidas.lt

Nors filmo “Tadas Blinda” įvykių laikmetį ir šiandieną skiria kone du šimtmečiai, problemos tos pačios.

veidas.lt

Iš Varšuvos naujienų agentūros praneša, kad būtina paspartinti vizų režimo liberalizavimo procesą, tačiau visoms Rytų kaimynėms turi būti taikomi vienodi standartai, pabrėžė Prezidentė Dalia Grybauskaitė Varšuvoje vykusiame Europos Sąjungos (ES) ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikime.

veidas.lt

Vilniaus merui Artūrui Zuokui už tai, kad atkreipė viso pasaulio dėmesį į automobilių statymą neleistinose vietose, vakar Bostone, Harvardo universitete įteikta Taikos premija. Apdovanojimą A.Zuokui įteikė Peter Diamond, 2010 m. Nobelio premijos laureatas ekonomikoje.

veidas.lt

Įtikinėjimai, grasinimai ir net spaudimą per žiniasklaidą – tokių priemonių ėmėsi prieš prezidentės siūlomų šilumos ūkio įstatymo pataisų priešininkai, teigia „Vilniaus diena“. Rašinys „Verslo žiniose“: „iTunes“ taps legalios muzikos lakmuso popierėliu. Lašišos atplaukia neršti į Nerį – rašo „Vilniaus diena“.

veidas.lt

„Verslo programinės įrangos aljansas“ surengė visuotinį narių suvažiavimą, kuriame buvo aptarta aljanso veiklos ataskaita bei kiti aktualūs klausimai, susiję su intelektinės nuosavybės problemomis šalyje.

veidas.lt

Pastarasis penkmetis Lietuvai tapo tikru proveržiu informacinių technologijų plėtros srityje. Vis daugiau namų ūkių turi kompiuterius, o interneto ryšys viršija greičio rekordus. Kaipgi per tą laiką pasikeitė tipiškas vartotojas ir jo įpročiai?

veidas.lt

Jau ne tik mokinių, bet ir darželinukų maiste nebeliks kenksmingais pripažintų maisto priedų. Be to, bus praplėstas draudžiamų produktų sąrašas, o alergiškiems vaikams maistas bus ruošiamas be alergizuojančių sudedamųjų dalių.

veidas.lt

Duomenų perdavimo ir informacijos saugumo sprendimų įmonei “Santa Monica Networks” vos trejus metus vadovaujančiam Mindaugui Žiūkui sėkmingai pavyko išlaviruoti per ekonominį sunkmetį, o šių metų pirmąjį pusmetį pajamas padidinti net 129 proc. – iki beveik 14 mln. Lt.

Dalia Štraupaitė

veidas.lt

VEIDAS: Ar dėl skandalų Ignalinos AE Visagine kilusi įtampa rimsta? D.Š.: Atvirkščiai, po truputį didėja. AE – tylus chaosas. Niekas niekam nepaaiškina, kodėl AE atleidžiamas vienas ar kitas vadovas, su senaisiais darbuotojais nesiskaitoma, neaišku, kodėl tokie dideli senų ir naujų darbuotojų atlyginimų skirtumai. Suprantu, energetikoje ne visa informacija viešai skelbtina, tačiau reikia turėti išminties ir [...]

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...