2010 Liepos 15

Kontrabanda

Vyriausybė prašo gyventojų patarimų

veidas.lt

Vyriausybė paragino gyventojus teikti pasiūlymus, kaip būtų galima mažinti kontrabandos mastus šalyje.

Kontrabandos tema Vyriausybė pradeda viešąsias konsultacijas, kurių metu, pasak ministro pirmininko spaudos tarnybos pranešimo, siekiama įtraukti visuomenę į visiems svarbių sprendimų priėmimo procesą.

Išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus viešosiose konsultacijos kviečiami visi Lietuvos gyventojai, taip pat organizuotos pilietinės visuomenės grupės, socialiniai partneriai, verslo įmonių ir asocijuotų organizacijų atstovai bei įvairių sričių ekspertai.

Pasak pranešimo, konsultacijų metu gauti visuomenės pasiūlymai ir idėjos bus analizuojamos bei apibendrinamos, o pasibaigus konsultacijoms visą surinktą medžiagą – gautus pasiūlymus, apibendrinimus bei priimtus sprendimus – numatoma skelbti Vyriausybės internetinėje svetainėje.

Pasiūlymus galima siųsti Vyriausybės internetinėje svetainėje užpildant formą arba elektroniniu paštu.

+370 5 2058512

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. who cares who cares rašo:

  akcizus vienareiksmiskai mazint reik. priesingu atveju kontrobandos mazejima kaip savo ausis matysit, kad ir ka darysit. kai benzas salyje kainuoja tiek pat, kiek vokietijoje, tabako gaminiai arteja prie tos ribos, o atlyginimai yra kone tris/keturis kartus mazesni, tikrai neimanoma kontrobandos pazaboti. ir netgi abejotina, ar kartais nera sveikintina pirkt pigesne preke, atitinkancia finansinius nasumus, kad ir tam tikra prasme vagiant is valstybes.

 2. Python Python rašo:

  geriausias sprendimas butu kur nors perstumti kaliningrada ir baltarusija :) elementari ekonomine logika kol is ten gaunama pigiau, zmones ypac kaimo vietovese ar miesteliuose tas prekes ir perka. kadangi kaliningrado nenustumsim o baltarusijoj demokratijos ir laisvos rinkos greitu metu neivesim, vienintelis likes budas tai mažinimas tu prekiu kainu. taip pat gyventoju svietimas, parodymas kad bendrai valstybes mastu ir kiekvienam naudos is to nedaug. ir tik tada kazkokios tai bausmes ;)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...