2011 Gegužės 07

Vokiečių kalbos egzaminu prasidėjo brandos egzaminų sesija

veidas.lt

BFL

Brandos egzaminų pagrindinė sesija šeštadienį prasidėjo vokiečių kalbos valstybiniu brandos egzaminu, kurį laikyti rinkosi 616 kandidatų.

Pasak švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus, šiemet egzaminų sesija paankstinta, siekiant išvengti perdaug intensyvaus egzaminų tvarkaraščio birželį. Todėl, anot ministro, tie egzaminai, kuriuos laiko santykinai nedidelis skaičius abiturientų, tai yra užsienio kalbų egzaminai, bus rengiami gegužės šeštadieniais.

“Dėmesys ir pirmajam egzaminui yra didelis, yra bendradarbiaujama ir su policija, bus taikoma sugriežtinta atsakomybė nesąžiningumo ir piktnaudžiavimo atvejams, ir yra investuotos milijoninės lėšos į saugumo priemones, nuasmeninant, užkoduojant, šalinant žmogiškąjį faktorių tiek egzamino užduotims pasiekiant abiturientus, tiek eliminuojant nesąžiningumus įvairiose tarpinėse grandyse”, – sakė G. Steponavičius žurnalistams penktadienį.

Pasak ministro, prieš egzaminą sustiprintas elektroninės erdvės stebėjimas, sąžiningumo ir skaidrumo abejonėms išsklaidyti bus sudaryta galimybė gauti po egzamino užduočių su atsakymais kopijas

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...