2011 Lapkričio 06

Vilniaus žemėtvarkos skyriui turi būti skiriamas deramas dėmesys

veidas.lt

BFL

Šeštadienį Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Anušauskas apsilankė Vilniaus rajono žemėtvarkos skyriuje, kur buvo susipažindintas su skyriaus darbu.

Vilniaus rajono žemėtvarkos darbas yra labai svarbus tūkstančiams piliečių, kurie laukia nuosavybės teisių atkūrimo, kadastrinių matavimų bylų ir kitų svarbių su žemės nuosavybe susijusių dokumentų.

NSGK pirmininkas A. Anušauskas sakė: „Nepaisant galimybes viršijančio žemėtvarkos skyriaus darbuotojų darbo, jiems yra nenumatytas didesnis darbo atlyginimas, motyvavimas už darbo rezultatus, daugumai skyriaus specialistų dirbant maksimaliais darbo krūviais, tenka konstatuoti, kad nėra deramo Nacionalinės žemės tarnybos dėmesio ir motyvuojant darbuotojus, ir aprūpinant tinkama darbui kompiuterine bei kita įranga. Dėl tokių aplinkybių, apie kurias Vilniaus rajono žemėtvarkos skyriaus vadovas ne kartą informavo Nacionalinės žemės tarnybos vadovybę, aš taip pat kreipsiuosi į žemės ūkio ministrą. Manau, siekiant užtikrinti tinkamą žemės nuosavybės teisių atkūrimą ir tinkamai vykdyti kitas funkcijas, skyriui turi būti skirtas deramas dėmesys ir resursai.“

Jo nuomone, siekiant užtikrinti tinkamą žemės nuosavybės teisių atkūrimą ir tinkamai vykdyti kitas funkcijas, skyriui turi būti skirtas deramas dėmesys ir resursai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Drulia Drulia rašo:

    Tik Lietuvoje su žeme netvarka dar tempiama.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...