2011 Sausio 03

Teisėtvarka

A. Paleckis prieš A. Anušauską

veidas.lt

Prieštaringai vertinamas Socialistinio liaudies fronto pirmininkas Algirdas Paleckis pranešė pirmadienį kreipęsis į Generalinę prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Arvydo Anušausko jam mestų kaltinimų.

A.Paleckis tvirtino buvęs įžeistas, kai A.Anušauskas praėjusių metų lapkritį per televiziją pasakė, kad “Paleckis yra maitinamas iš finansinių resursų, kurių šaltinis yra už Lietuvos ribų”.

“Niekuo tai nepagrįsdamas, per visuomenės informavimo priemones šis ponas apšmeižė ir pažemino mano vadovaujamą politinę partiją Socialistinis liaudies frontas, mano šeimą ir mane asmeniškai”, – pranešime spaudai cituojamas A.Paleckis.

NSGK pirmininkas pirmadienį nenorėjo komentuoti radikaliomis idėjomis garsėjančio politiko pareiškimo.

“Nesiruošiu reklamuoti A.Paleckio, – teigė jis. – Jis gali kreiptis į Generalinę prokuratūrą, Komunalinę valymo įmonę ar kur tik nori.”

Kita vertus, A.Anušauskas teigė atsakąs už savo žodžius.

Lapkričio pabaigoje Seimo narys komentavo Socialistinio liaudies fronto Vilniuje surengtą tarptautinę konferenciją “Istorijos pamokos: žvilgsnis į dešimtmečių gilumą”.

Vilniaus apygardos prokuratūra yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą paties A.Paleckio pareiškimo, esą prieš 20 metų sausio 13-ąją, sovietinės kariuomenės daliniams mėginant nuversti Lietuvos valdžią, “saviškiai šaudė į savus”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Gintas Gintas rašo:

  Palecki, nepliurpk, o pateik viešumon savo “partjačeikos” finansinę ataskaitą, tik, prašau, išversk iš rusų kalbos.

 2. valé valé rašo:

  ar tas paleckis dar nesédi?Kazin kodel?Ar prokurorai vis dar tiria ka jis kliedejo apie sausio 13 aukas?Kik metu tirs?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...