2010 Spalio 04

Verslas

“Vilniaus vartai” – iš varžytinių

veidas.lt

Statybų ir investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovei “Ranga Group” priklausančios įmonės “Ranga IV investicijos” valdomas “Vilniaus vartų” komplekso turtas, kuris yra įkeistas Latvijos kapitalo “Citadele” bankui (buvęs “Parex” bankas), bus parduodamas iš varžytinių.

Vilniaus apygardos teismas praėjusią savaitę atmetė “Ranga IV investicijų” skundą ir paliko galioti įkeisto turto išvaržymą numatančią Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo hipotekos skyriaus 2010-ųjų sausio 27 dienos nutartį.

Turtas bus išvaržomas, siekiant išieškoti “Ranga IV investicijų” 29,009 mln. eurų (100,162 mln. litų) skolą “Citadele” bankui.

Iš varžytinių bus parduodamos bankui įkeistos administracinės ir komercinės patalpos, daugiau kaip 10 parduotuvių, restoranas, kavinė, naktinis klubas bei kitos patalpos, taip pat kilnojamasis turtas – baldai, interjero detalės, įrengimai, visos apyvartoje esančios prekių atsargos, kurios priklauso bendrovei “Fashion Gates”.

Šis nekilnojamas ir kilnojamas turtas “Citadele” bankui buvo įkeistas pagal 2007 metais sudarytą paskolos sutartį.

Rugsėjo pradžioje Vilniaus apygardos teismas taip pat leido iš varžytinių parduoti “Ranga IV investicijų” valdomą nekilnojamąjį turtą, esantį Vilniaus ir Jogailos gatvių gatvių sankryžoje, siekiant padengti 9,179 mln. eurų (33,558 mln. litų) skolą “Citadele” bankui.

Pastarasis turtas “Citadele” bankui buvo įkeistas pagal 2006 metų sindikuotos paskolos sutartį.

“Ranga IV investicijos” pernai patyrė 73,09 mln. litų nuostolių, bendrovės investicinis turtas per praėjusius metus sumažėjo beveik 90 mln. litų iki 78,7 mln. litų.

Vieną didžiausių Lietuvoje statybų ir investicijų į nekilnojamąjį turtą įmonių grupė “Ranga Group” priklauso verslininkui Laimučiui Pinkevičiui ir jo šeimos nariams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...