2011 Kovo 24

Verslas

L.Pinkevičius: “Liv Lounge” veiks, naujų šeimininkų ieškoma “Olialia” klubui

veidas.lt

viln-vartai24
Verslininko Laimučio Pinkevičiaus imperijoje pragiedrulių vis dar nematyti – 2007 metų spalį atidarytų prestižinių “Vilniaus vartų” neapleidžia baigties nuojauta – duris užvėrė garsenybių pamėgtas restoranas “Liv Lounge”, ketvirtadienį rašo “Vilnius diena”.

L.Pinkevičius sako, kad “Liv Lounge” jau kurį laiką neveikia, bet užtikrino, kad tai laikina – restoranas “Liv Lounge” darbą atnaujins po kelių savaičių. Esą šiuo metu vyksta baro nuomos konkursai. Jo žiniomis, nauji valdytojai “Liv Lounge” interjero keisti neturėtų. Tačiau dėl pavadinimo dar nenuspręsta.

Naujų šeimininkų ieškoma ir šalia esančiam “Olialia” klubui. “Klubas turbūt atsinaujins iš esmės. Numatyta ir investicijų į interjerą. Yra įvairų kalbų, nes domisi net investuotojai iš Ibizos. Vedame visokias derybas”, – užsimindamas, kad klubą gali perimti užsieniečiai, kalbėjo L.Pinkevičius

Verslininkas neslėpė daugiau vilčių siejantis ne su klubais ar restoranais, o su statybų sektoriumi, kuris jam ir sukrovė turtus.

“Noriu perleisti maitinimo įstaigų verslą, nes neturiu laiko asmeniškai užsiimti šia veikla. Trūksta ne tik laiko, bet ir noro. Be to, atsigauna nekilnojamojo turto rinka, todėl man reikia vėl į ją įsilieti”, – ateities planais dalinasi jis.

Atokiau nuo Vilniaus centro, Perkūnkiemyje, įsikūręs restoranas “Liv In” verslininkui taip pat jau nebepriklauso.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...