2010 Gegužės 04

Prekybos centrai

“Vilniaus vartai” neatsivėrė, “Gedimino 9″ veiks ir toliau

veidas.lt

Du mėnesius “Vilniaus vartuose” akis badžiusios ištuštėjusios prabangios parduotuvės duris atverti žadėjo balandžio 30 d., penktadienį, bet taip neatsitiko.

Bendrovė “Fashion Gates”, valdanti “Vilniaus vartų” komplekse įsikūrusius prabangių prekės ženklų salonus, prekybą sustabdė kovo pradžioje, kai bankas “Parex” už įsiskolinimą areštavo prekes. Net ir po dviejų mėnesių tolesnis parduotuvių likimas lieka neaiškus – “Parex” bankas savo ketinimų neskelbia.

Tuo tarpu bankrutuojančios bendrovės “Ajola”, valdančios prekybos centrą “Gedimino 9″, atstovė spaudai Jolanta Gužaitė-Quintus tvirtino, kad “Gedimino 9″ veiklą tęs ir toliau. Esą gegužės 14 d. bus paskirtas bankroto administratorius, kuris perims prekybos tinklo valdymą, o vėliau bus ieškoma jo pirkėjo.

“Bankroto procedūra pradėta abiejų šalių – kreditoriaus “Swedbank” ir įmonės susitarimu. Abi šalys suinteresuotos, kad vyktų nepertraukiama veikla, o sutartys tiek su nuomininkais, tiek su tiekėjais galioja ir toliau”, – tvirtino ji.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. oi oi rašo:

  kaip cia dabar yra? Toooklie sekmingi du viarslinykai-Grigaitis ir Valentaite-nubankrotino tokius grand projektus????? Po tokiu naujineu, as, kaip potencialus darbdavys, tokiu personu niekada gyvenime nesamdyciau

 2. jon snow jon snow rašo:

  This is the great fun https://free-robuxnoverification.com i love thanks to getting this site


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...