Savivaldybių rinkimai

Apklausa

veidas.lt

Beveik keturi iš dešimties – 38 proc. – Lietuvos gyventojų yra patenkinti Savivaldybių tarybų rinkimų, kurie vyko šių metų vasario 27 dieną, rezultatais – 33 proc. greičiau patenkinti ir 5 proc. labai patenkinti.

Politinis cinizmas:

veidas.lt

Maždaug ketvirtadalyje savivaldybių rinkimų favoritai negavo mero posto, o trečdalyje užprogramuotas nestabilumas, nes valdančiosios koalicijos margos ir trapios.

Vilniaus savivaldybė

veidas.lt

Antradienį Vilniaus meru išrinktas buvęs sostinės vadovas, jokiai partijai šiuo metu nepriklausantis Artūras Zuokas.

Politika

veidas.lt

Pirmadienį prie valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) būstinės Vilniuje piketą surengė trys partijos nariai, nepritariantys koalicijai sostinėje su Valdemaro Tomaševskio bloku.

Savivaldybės

veidas.lt

Socialdemokratai pagal gautus merų postus lenkia kitas partijas. Kaip rašo dienraštis “Vilniaus diena”, socialdemokratai jau turi 18 merų, kaip ir po praėjusių savivaldybių tarybų rinkimų.

Savivaldybės

veidas.lt

Kauno miesto meru ketvirtadienį netikėtai išrinktas liberalas Rimantas Mikaitis. Jis šiose pareigose pakeis konservatorių Andrių Kupčinską.

Savivaldybės

veidas.lt

Klaipėdos meru antradienį išrinktas Seimo nario mandato atsisakęs Liberalų sąjūdžio atstovas Vytautas Grubliauskas.

Savivaldybės

veidas.lt

Palyginti su ankstesniais savivaldos rinkimais, jaunuolių iki 25-erių metų į miestų ir rajonų tarybas šiemet išrinkta dvigubai daugiau, rašo “Lietuvos žinios”.

Vilnius

veidas.lt

Konservatoriai ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija sako, kad juos nustebino penktadienį išplatintas pranešimas apie Artūro Zuoko koalicijos, Darbo, Socialdemokratų partijų ir Lietuvos rusų aljanso pasiektą sutarimą dėl valdančiosios koalicijos Vilniuje.

Savivaldybės

veidas.lt

Vis daugiau svaivavldybių tarybų išsirenka savo valdžią.

Savivaldybės

veidas.lt

Pirmajame naujosios Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje antradienį miesto mero postas balsų dauguma patikėtas socialdemokratui Justinui Sartauskui, taip pat išrinktos dvi jo pavaduotojos ir administracijos direktorius.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...