2010 Kovo 01

Aviacija

Vasarą – daug naujų skrydžių krypčių

veidas.lt

Vasarą visi trys tarptautiniai Lietuvos oro uostai varžysis dėl keleivių, siūlydami jiems naujų skrydžių krypčių ir atnaujindami dalį senųjų maršrutų.

Tarkime, iš Vilniaus nuo kovo 28 d. ims skraidyti “Star1 Airlines” lėktuvai į Edinburgą, nuo gegužės 23 d. į Cheroną, o nuo gegužės 29-osios – ir į Dubliną. Be to, iš Vilniaus į Dubliną, Oslą, Hamburgą ir Mančesterį šią vasarą skraidys “airBaltic” lėktuvai.

Dar daugiau skrydžių vasarą siūlys Kauno oro uostas – iš čia nuo pirmosios gegužės savaitės su bendrove “Ryanair” bus galima skristi devyniais naujais maršrutais – į Barseloną, Berlyną, Diuseldorfą, Edinburgą, Londoną, Milaną, Oslą, Paryžių ir Tamperę.

Palangos oro uosto vadovė Jolanta Jucevičiūtė džiaugiasi, kad nuo kovo 28-osios vasarai bus atnaujinami “Norwegian Air Shuttle” skrydžiai iš Palangos į Oslą, o nuo birželio iki spalio mėnesio iš šio oro uosto du kartus per savaitę skraidys lėktuvai į Maskvą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...