2010 Kovo 15

Skrydžiai

Pigiausi skrydžiai medžiojami naktį

veidas.lt

Devyniolikmetį studentą Rimvydą Širvinską galima vadinti tikruoju pigių skrydžių bendrovės “Ryanair” ambasadoriumi Lietuvoje. Jis nuolat pigiai skraido po visą Europą ir savo patirtimi bei patarimais negailėdamas dalijasi.

“Man tai lyg narkotikai, visiškai iškreipę požiūrį į keliones: skristi = pigu. Man juokinga išgirsti “fantastinį pasiūlymą vos už 350 Lt aplankyti Briuselį” – aš tai padariau už 35 Lt”, – dėsto keliautojas. Pavyzdžiui, sausį jis ilsėjosi Kanaruose, lėktuvo bilietai į abi puses iš Rygos su dviem persėdimais vienam žmogui kainavo 180 Lt.

Tačiau R.Širvinskas pripažįsta, kad pigių bilietų medžioklė reikalauja įgūdžių. Pavyzdžiui, “Ryanair” savo pigiausius bilietus į apyvartą paleidžia du kartus per savaitę, 2 val. nakties antradienį ir penktadienį, tad norint skristi už keliasdešimt litų tenka padirbėti naktį. Pačią bilietų pirkimo sistemą galima pavadinti sukta: renkantis bilietus tenka būti budriam ir pačiam panaikinti iš anksto užprogramuotas visiškai nebūtinas paslaugas, smarkiai pabranginančias bilietą.

R.Širvinskas sako, kad pigiomis oro linijomis keliauja daugiausia jauni žmonės, kurių netrikdo grumtynės dėl vietos lėktuve (čia nėra įsodinimo bilietų), ankštos sėdynės ar tai, kad išlipus iš lėktuvo nepasitinka autobusas, tad tenka pėsčiomis keliauti iki oro uosto.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (8)

 1. hm hm rašo:

  hmmm

 2. Benas Benas rašo:

  Kaip gali zmones paleisti vienus oro uoste vaikscioti?

 3. Laura Laura rašo:

  Nėra ten taip blogai, kaip kalbama. Lėktuvas stovi (tiek išskrendant, tiek parskrendant) visai netoli įėjimo, taigi paeiti kelis šimtus metrų iki jo nėra sunku. Be to, netoliese visada yra prižiūrėtojai, kurie tikrai neleis nei vienam nuklysti.

 4. Andrius Andrius rašo:

  Viskas su tuo Ryanair teisinga ir labai gerai.
  Pats skairaidau labai dažnai (po 2 kartus per mėn.) ir džiaugiuosi.
  Už bilietus dažniausiai moku 20-30 € į abidvi puses (gal todėl, kad naktį nesėdžiu prie kompo :) ).

 5. Andrius G. Andrius G. rašo:

  O pries kiek laiko iki skrydzio geriausiai pirkti bilietus? Jejgu noriu skristi kovo viduri, tai kada geriausiai laukti nakti tuos bilietus?

  Aciu ;)

 6. Iive Iive rašo:

  Keliaujant dažniausiai ieškau kur yra pigūs skrydžiai ir tikrinu kainas bilietų tikrai į dieną keletą kartų. :D Teko keletą kartų peržvelgt jau ir http://www.aviabilietai.org/pigus-skrydziai/

 7. upcxurewzi upcxurewzi rašo:

  uo0pøøø,jd3

 8. aura aura rašo:

  Ir aš pritariu, kad viskas gerai su Ryanair. Dažniausiai pigius bilietus perku čia
  http://skrendusuryanair.lt. Ir tikrai tai darau ne naktį. :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...