2010 Gruodžio 15

Verslas

Baigiamos derybos dėl “Aurelos” pardavimo

veidas.lt

Lietuvių kapitalo užsakomųjų skrydžių bendrovė “Aurela” netrukus tikriausiai atsidurs užsieniečių rankose – baigiamos derybos dėl įmonės pardavimo.

“Aurelos” vadovas Valdas Barakauskas pripažįsta, kad vyksta derybos, tačiau neatskleidžia, nei kas yra potencialūs pirkėjai, nei kiek įmonės akcijų žadama parduoti, rašo “Vilniaus diena”.

“Vyksta tam tikri pašnekesiai, derybos su užsienio investuotojais”, – sakė V.Barakauskas.

“Aurela” lapkritį sumažino veiklos apsukas – iš keturių orlaivių “Boeing” pasiliko tik du, darbo neteko 20 iš 49 pilotų. Tai sukėlė gandus dėl galimo trečiosios per dvejus metus Lietuvos aviacijos įmonės bankroto. Tačiau “Aurelos” direktorius tikina, kad tai – tik gandai. Pasak jo, lapkritį pasibaigusi “Aurelos” sutartis su britų turizmo bendrove “Thomas Cook” nebuvo pratęsta, tad du “Boeing 757-200″ tapo nereikalingi ir jų teko atsisakyti.

“Taip, turėjome sutartį su “Thomas Cook”, ji baigėsi, todėl išperkamosios nuomos bendrovei grąžinome du lėktuvus. Tačiau mūsų situacija visai kitokia nei “flyLAL” ar “Star1″ grupės – mes nesame skolingi nei oro uostui, nei klientams, apskritai niekam nesame skolingi”, – patikino “Aurelos” vadovas.

Praėjusiais metais “Aurela” pasiekė 128 mln. litų apyvartą. Tačiau bendrovė pastaruosius keletą metų dirba nuostolingai. Pernai grynasis “Aurelos” nuostolis siekė 2,3 mln. litų, 2008 metais – 5,7 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...