2011 Kovo 09

Politika

Valdančioji koalicija gali plėstis

veidas.lt

Valdančioji Permainų koalicija gali plėstis, per kovo mėnesį valdančiųjų gretas galėtų papildyti 1-2 parlamentarai, trečiadienį teigė koalicijos partijų lyderiai.

“Mes tarp kitko aptarėme, kad perspektyvų plėstis koalicijoje dar yra, yra signalų, kad dar galime mes paaugti” – po Vyriausybėje vykusių koalicijos partnerių pusryčių žurnalistams sakė Jungtinės (Liberalų ir centro sąjungos ir Tautos prisikėlimo partijos) frakcijos Seime seniūnas Algis Čaplikas.

Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas Arūnas Valinskas tvirtino, kad koaliciją per kovo mėnesį gali papildyti 1-2 nariai, bet jis neatskleidė iš kokios frakcijos galėtų būti potencialūs kandidatai.

“Yra 3-4 žmonės, kurie gali ne tik palaikyti šalia koalicijos darbo, bet įsilieti į valdančiąją daugumą. Kurią frakciją, matyt, kol kas būtų anksti kalbėti, bet 3-4 visiškai realu, ir manau, kad bent jau per kovo mėnesį, mes turėtume sužinoti vieną arba dvi pavardes”, – sakė A.Valinskas.

Valdančiąją Permainų koaliciją sudaro Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis, Liberalų ir centro sąjunga bei Tautos prisikėlimo partija. Jie parlamente turi 71 atstovą iš 141. Dar trys valstiečiai liaudininkai yra deklaravę politinę paramą koalicijai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...