2011 Rugsėjo 15

Ukrainos miestas Belaja Cerkov semiasi Vilniaus patirties valdant šilumos ūkį

veidas.lt

Vilniaus meras Artūras Zuokas ir Ukrainos miesto Belaja Cerkov vadovas Vasilij Savčuk šiandien pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą, kuriuo susitarė plėtoti miestų partnerystės santykius bei keistis gerąja patirtimi.

Ukrainos miesto atstovus labiausiai domina Vilniaus patirtis valdant ir modernizuojant šilumos ūkį, miesto komunalines, vandens tiekimo paslaugas.

 

„Džiaugiuosi, kad priėjome prie susitarimo ir galime pasidalinti žiniomis, kurias esame sukaupę. Prieš beveik dešimtmetį priimdami sprendimus dėl pokyčių šilumos ūkyje turėjome nelengvos patirties, tačiau šiandien mūsų projektas tarptautinių institucijų, tokių kaip Pasaulio bankas, yra vertinamas palankiai ir rodomas kaip geras privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimo pavyzdys“, – sakė Vilniaus meras A. Zuokas.

 

Anot Belaja Cerkov atstovų, Vilniaus veiklos principai, kaip planuojami ir įgyvendinami projektai modernizuojant miesto šilumos ūkį, vandentvarką ir atliekų tvarkymą pagal Europos Sąjungos standartus, pasitarnaus vykdant pertvarkas jų miesto komunaliniame ūkyje.

 

Susitikime su sostinės meru taip pat dalyvavo Ukrainos ambasadorius Lietuvos Respublikoje JE Valerijus Žovtenka, Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje JE Petras Vaitiekūnas.

 

Ukrainos delegacija vizito metu lankėsi UAB „Vilniaus energija“, UAB „Vilniaus vandenys“ ir Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centre.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. gali pasidalinti gali pasidalinti rašo:

    ..kaip zmones mulkinti,silumos kainomis


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...