2010 Gruodžio 29

Savivalda

Ukmergiškius gundo nemokėti už šildymą

veidas.lt

Į daugiau nei septynis mėnesius trunkantį Ukmergės savivaldybės ir buvusios šilumos ūkio nuomininkės – privačios įmonės “Miesto energija” karą jau įtraukti ir Ukmergės gyventojai, rašo “Lietuvos rytas”.

Pastarosiomis dienomis ukmergiškiai savo pašto dėžutėse randa bendrovės “Miesto energija” pasirašytą raginimą nemokėti už šildymą ir karštą vandenį.

Bendrovės “Miesto energija” direktorius Artūras Stravinskas patvirtino, kad Ukmergėje išplatino 7 tūkstančius tokių pranešimų.

“Pirmiausia norėjome pasveikinti su šventėmis visus savo vartotojus, su kuriais mūsų įmonė yra sudariusi sutartis. Šalia sveikinimo pateikėme ir savo vertinimą bei nuomonę. Tai leidžia įstatymai. Mūsų manymu, ukmergiškiai neprivalo mokėti už paslaugas, gaunamas vykdant nelegalią veiklą”, – sakė A.Stravinskas.

Jis pabrėžė, kad tiekti šilumą ir karštą vandenį Ukmergėje gali tik bendrovė “Miesto energija”, turinti tam licenciją.

Tokius buvusio šilumos ūkio nuomininko raginimus vartotojams Ukmergės valdžia pavadino dar viena juodųjų viešųjų ryšių technologijų apraiška.

“Jeigu gyventojai paklausys tokių raginimų, turės skolų. Bendrovės “Miesto energija” siūlomos nemokamos konsultacijos – dar vienas bandymas nuteikti vartotojus prieš savivaldybę ir jos įmonę”, – teigė Ukmergės rajono meras Algirdas Kopūstas.

Pasak mero, gruodžio 13 dienos Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas panaikinti savivaldybės administracijos direktoriaus išduotas licencijas bendrovėms “Ukmergės šiluma” ir “Dainavos energetika” yra apskųstas ir neįsiteisėjęs.

Ukmergės rajono savivaldybė pavasarį vienašališkai pirma laiko nutraukė šilumos ūkio nuomos sutartį su “Miesto energija”.

Kol abiejų pusių skundus išnagrinės šalies teismai, gali praeiti ne vieni metai.

+370 5 2058511

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...