2010 Spalio 15

Šildymas

Situaciją Ukmergėje aiškinsis darbo grupė

veidas.lt

Šiandien Andrius Kubilius priėmė Vyriausybės atstovą Vilniaus apskrityje Jurgį Jurkevičių ir aptarė šilumos ir karšto vandens tiekimo situaciją Ukmergėje.

Ministras pirmininkas nusprendė sudaryti darbo grupę, kuri įvertintų Ukmergės atvejį, išsiaiškintų priežastis, dėl kurių kilo ši konfliktinė situacija, ir pateiktų savo siūlymus dėl sisteminių sprendimų, kad nesikartotų panašios situacijos. Darbo grupėje dirbs Ministro pirmininko tarnybos, Vidaus reikalų ministerijos, Energetikos ir Teisingumo ministerijų atstovai.

Iki šios dienos dalis gyvenamųjų namų ir keletas miesto mokyklų bei darželis nėra šildomi, todėl šildymas turi būti pradėtas tiekti nedelsiant. Vyriausybės atstovas patikino, kad nuo šiandien bus pradėta tiekti šiluma ir karštas vanduo be šilumos vis dar likusioms mokykloms ir darželiui.

Šiandien Ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis taip pat raštu kreipėsi į Ukmergės rajono savivaldybės merą Algirdą Kopūstą. Kancleris išreiškė susirūpinimą dėl padėties Ukmergės šilumos ūkyje, o ypač dėl gyventojų interesų. Laiške pabrėžiama, kad aprūpinti gyventojus šiluma ir karštu vandeniu yra išimtinė savivaldybės funkcija, kurią ji privalo vykdyti besąlygiškai ir sklandžiai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...