2010 Spalio 13

Šildymo sezonas

Ukmergės šilumos ūkio ginčų įkaitais tapo mokiniai

veidas.lt

Nors Ukmergės savivaldybė pirmoji šalyje – dar rugsėjo 28-ąją – paskelbė šildymo sezoną, keturių miesto mokyklų ir vieno vaikų darželio šiluma dar nepasiekė.

Nešildomose mokyklų klasėse termometro stulpelis nepakyla aukščiau 14 laipsnių, o koridoriuose – dar vėsiau. Mokiniai ir mokytojai beveik per visas pamokas nenusivelka striukių, paltų, kai kurie mūvi ir pirštines, rašo “Lietuvos rytas”.

Bene sunkiausia padėtis yra Ukmergės specialiojoje mokykloje. Čia nešildomose patalpose vaikai būna visą darbo savaitę ir tik savaitgaliui išvyksta namo.

50 psichikos negalią turinčių vaikų nakvoja šaltuose mokyklos bendrabučio kambariuose ir jau pusantro mėnesio negali nusiprausti, nes nėra karšto vandens.

Jis buvo išjungtas, kai Ukmergės savivaldybė pavasarį dėl esą per didelių šilumos kainų vienašališkai nutraukė šilumos ūkio nuomos sutartį su privačia bendrove “Miesto energija”.

Dėl šios priežasties šąla ir mokyklos bei darželis “Žiogelis”, nes nebuvo baigti šiluminės trasos rekonstrukcijos darbai.

Ukmergės valdžia žada, jog geriausiu atveju prie Maironio gatvės šiluminės trasos prijungtos mokymo ir ugdymo įstaigos šilumą turės jau šį mėnesį, o blogiausiu – nuo gruodžio 1-osios.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...