2010 Spalio 08

Šildymo sezonas

Kitą savaitę pradedamas šildymo sezonas Kaune

veidas.lt

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė pasirašė įsakymą, kuriuo nuo spalio 12 dienos pradedamas šildymo sezonas Kauno miesto daugiabučiuose namuose.

Paskutinėmis dienomis oro temperatūra nepasikeitė, todėl buvo nuspręsta visame mieste pradėti šildymo sezoną. Nors ir dienos metu saulė dar šildo, tačiau naktį temperatūrą krenta iki minuso – vidutinė paros temperatūra nepasiekia net 10 laipsnių šilumos.

Nuo spalio 5 dienos Kaune jau pradėti šildyti vaikų lopšeliai – darželiai ir ligoninės, o nuo spalio 8 dienos šildymo sezonas pradėtas ir Kauno mokyklose.

Primename, kad nesvarbu, ar yra paskelbta šildymo sezono pradžia, daugiabučių namų gyventojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios. Apie tai jie turi pranešti šilumos tiekėjui. Daugiabučių gyvenamųjų namų patalpos gali būti pradėtos šildyti ir vėliau, jei tam pritaria dauguma gyvenamojo namo bendrasavininkių.

Šilumos ūkio įstatymas įpareigoja šildymo sezoną pradėti tuomet, kai pastarąsias tris dienas vidutinė paros temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...