2010 Spalio 06

Verslas

Ūkio ministerija įvertins Gariūnų turgavietės valdytojų elgesį su nuomininkais

veidas.lt

Ūkio ministerijos pareigūnai tirs konfliktą tarp valstybinės svarbos projekto statusą turinčios Vilniaus Gariūnų turgavietės valdytojų bei prekiautojų, nes pastarieji skundžiasi brangiai kainuojančiu perkėlimu į naują paviljoną.

“Jau penketą metų Gariūnai turi valstybinės svarbos projekto statusą, todėl ten dirbantiems žmonėms turi būti sudarytos tokios verslo sąlygos, dėl kokių buvo susitarta Vyriausybės nutarime”, – pranešime spaudai sakė ūkio ministras Dainius Kreivys.

Ministerijos atstovams pavesta perimti iš Vilniaus apskrities likvidatoriaus visus dokumentus ir per savaitę išnagrinėti, kaip įgyvendinimas projektas.

Gariūnų turgavietės prekybininkai skundžiasi, jog dirbantys metaliniuose kioskuose nuomininkai gavo nepasirašytus įspėjimus per mėnesį išsikelti. Jų teigimu, iš jų reikalaujama nepagrįstai didelių mokesčių už persikėlimą į naujai statomą paviljoną.

Įgyvendinus projektą, numatyta sukurti 1,5 tūkst. naujų darbo vietų, užtikrinti nuolatines darbo vietas daugiau nei 15 tūkst. žmonių.

Projektui suteikus valstybinės svarbos kategoriją, Gariūnų turgavietę valdančioms įmonėms “Jurgena”, “Posūkis” ir “Geruda” buvo sudarytos išskirtinės žemės nuomos sąlygos ne aukciono tvarka.

Šiuo metu Gariūnų verslo parko teritorija užima 32,5 hektaro žemės plotą šalia Vilniaus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...