- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Ūkio ministerija įvertins Gariūnų turgavietės valdytojų elgesį su nuomininkais

Autorius: veidas.lt | 2010 10 06 @ 12:50 | Aktualijos,Verslas | No Comments

Ūkio ministerijos pareigūnai tirs konfliktą tarp valstybinės svarbos projekto statusą turinčios Vilniaus Gariūnų turgavietės valdytojų bei prekiautojų, nes pastarieji skundžiasi brangiai kainuojančiu perkėlimu į naują paviljoną.

“Jau penketą metų Gariūnai turi valstybinės svarbos projekto statusą, todėl ten dirbantiems žmonėms turi būti sudarytos tokios verslo sąlygos, dėl kokių buvo susitarta Vyriausybės nutarime”, – pranešime spaudai sakė ūkio ministras Dainius Kreivys.

Ministerijos atstovams pavesta perimti iš Vilniaus apskrities likvidatoriaus visus dokumentus ir per savaitę išnagrinėti, kaip įgyvendinimas projektas.

Gariūnų turgavietės prekybininkai skundžiasi, jog dirbantys metaliniuose kioskuose nuomininkai gavo nepasirašytus įspėjimus per mėnesį išsikelti. Jų teigimu, iš jų reikalaujama nepagrįstai didelių mokesčių už persikėlimą į naujai statomą paviljoną.

Įgyvendinus projektą, numatyta sukurti 1,5 tūkst. naujų darbo vietų, užtikrinti nuolatines darbo vietas daugiau nei 15 tūkst. žmonių.

Projektui suteikus valstybinės svarbos kategoriją, Gariūnų turgavietę valdančioms įmonėms “Jurgena”, “Posūkis” ir “Geruda” buvo sudarytos išskirtinės žemės nuomos sąlygos ne aukciono tvarka.

Šiuo metu Gariūnų verslo parko teritorija užima 32,5 hektaro žemės plotą šalia Vilniaus.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/ukio-ministerija-ivertins-gariunu-turgavietes-valdytoju-elgesi-su-nuomininkais

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.