2010 Lapkričio 07

Kristina Brazauskienė

Trys ketvirtadaliai – prieš rentos skyrimą

veidas.lt

Beveik trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų mano, kad Vyriausybė neturėtų skirti valstybinės prezidento našlės rentos Kristinai Brazauskienei, rodo naujos apklausos rezultatai.

Naujienų agentūros BNS užsakymu atliktoje apklausoje 12,4 proc. respondentų sutiko, kad Vyriausybė skirtų rentą, 73,4 proc. tam prieštaravo, o 14,2 proc. neišsakė nuomonės.

Šiemet mirusio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė K.Brazauskienė valdo didelės vertės turtą. Vyriausybė iki šiol nepriėmė sprendimo skirti jai daugiau nei 6 tūkst. mėnesinę rentą.

Premjeras Andrius Kubilius yra sakęs, kad K.Brazauskienė galėtų pakeisti savo sprendimą prašyti rentos. Ministro pirmininko patarėjas Virgis Valentinavičius BNS sakė, kad tai būtų geriausia išeitis esamoje situacijoje.

RAIT atliktos apklausos duomenimis, už rentos skyrimą dažniau pasisakė respondentai su aukštuoju išsilavinimu (20 proc.) ir asmenys, kurių pajamos siekia daugiau nei 1100 litų vienam asmeniui (20,5 proc.).

Rugsėjo 28 – spalio 10 dienomis apklausta 1017 Lietuvos gyventojų. Rezultatų paklaida neviršija 3 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. MM MM rašo:

    Reiketu panaikinti visas rentas ir visiems asmenims, kas jie bebutu buve, o ne tik neduoti rentos Brazauskienei. Taip tyrejai turejo formuluoti klausima.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...