2010 Rugsėjo 25

Politika

K.Brazauskienė stabds narystę partijoje?

veidas.lt

Socialdemokratų partijos (LSDP) lyderiai teigia, jog birželį mirusio kadenciją baigusio prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė ketina stabdyti narystę LSDP.

Partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus teigimu, valstybinę prezidento našlės rentą siekianti gauti K.Brazauskienė tokį sprendimą oficialiai priims kitą savaitę. Ji yra socialdemokratų partijos Vilniaus miesto skyriaus tarybos narė, pranešė TV3 “Žinios”.

“Jinai grįžusi į Lietuvą po savaitės, suspenduos narystę partijoje, savo noru, jokio spaudimo iš partijos vadovybės nebuvo”, – sakė A.Butkevičius.

LSDP pirmininko pavaduotojas Juozas Olekas taip pat teigė girdėjęs K.Brazauskienės kalbas apie ketinimus stabdyti narystę partijoje, tačiau prisiminė ją kalbėjus ir apie norus dalyvauti vasarį vyksiančiuose savivaldybių rinkimuose.

“Jos sprendimas, ką ji darys, pareiškusi yra keletą nuomonių – kad dalyvaus rinkimuose ir kad stabdys narystę. Man atrodo tam tikras atokvėpis padėtų jai pačiai susigaudyti savo sielos gelmėse”, – sakė J.Olekas.

Viešbučio “Crowne Plaza” Vilniuje akcininkė K.Brazauskienė rugpjūčio pradžioje kreipėsi į Prezidentūrą su prašymu jai skirti valstybinę našlių rentą.

Pagal parengtą Vyriausybės nutarimo projektą, valstybinė prezidento našlės renta K.Brazauskienei turėtų būti paskaičiuota nuo liepos 23 dienos.

Vyriausybė dar nėra priėmusi nutarimo dėl rentos skyrimo.

Tačiau Ministrų kabinetas parengė įstatymų projektų pataisas, pagal kurias siūloma nemokėti valstybinių pensijų ir rentų dideles pajamas gaunantiems asmenims. Jei Seimas pritartų, būtų nustatytos minimalios ir maksimalios pajamų ribos, nuo kurių priklausytų tokių pensijų ir rentų dydis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...